• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    JIRRA: Ti nevím, já s tím neměl problémy. Ale lidi si stěžovali, to zase jó.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    tak s2 se zase predvedli , po uzasnym haloween patchi nam 4 ze 6 nesel update a museli jsme stahnout novyho klienta,ja si v nem ani nemuzu nastavit rozliseni ktery mi dovoluje moje grafarna / screena co jsem mel predtim a hru mam nehratelnou,boze tohle je sileny .))
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JUDAS: imho lol
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    srat na dotu2

    Blizzard DOTA Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Zx1JDEnrVK8
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JIRRA: navic ja mu zadnej minus nedal :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    PETRPEDROS: Je úžasný ve 3 téměř po sobě jdoucích postech v jednom dni řešit že jsi dostal 'paleček dolů' , ještě kvůli tomu naslepo někomu nadávat a zároveň u toho 'chlapácky' tvrdit že je ti to strašně u prdele. Ty jsi fakt trubka viď -- ale rozhodně jsi mě pobavil , a to ne poprvé a věřím tomu že ani naposled :)))
    Ještě by z tebe mohlo vypadnout že je ti to tak moc u prdele že sis kvůli tomu mínusu zaplatil prémiovku a já rovnou spadnu ze židle....:)))))
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: co to zase pindas? nezapomel sis vzit prasky?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Sirloon to mi ho vyHoN
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BAMB00CHA: jo to ja tam taky nedal jeste ani K.. ale premyslel jsem o nakupu Midase...
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    PETRPEDROS: Do Honka nedam ani korunu :) to si radsi pockam tri tydny. Jinak je to skvelej support obvzlast jeho ulti, ktera me srala kdyz jsem si vzal DS :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: zajímavý... Takže někdo se zetpá jestli verified acount je jen zapenize ja mu odpovim ze ne ze je to pro kazdeho kdo ma vic jak 5lvl. a dostanu - za to ze se nekomu tahle realita nezamlouva :D... aha no jeste ze tady na ty minusy dlabu...

    takze zase k tematu HoN. Co ten novy motyl jak stoji asi 3000,- zlatých.. Má ho někdo?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PETRPEDROS: no rikas neco co se lidem nelibi - to nema s tebou nic co docineni. Ten fakt proste lidi sere.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    to je super řeknu jak to opravdu funguje a dostanu od nějakýho borce -1 nic bych za to nedal ze je to sirloon
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JUDAS: Tak to uz se potom nemuzu dockat na Dotu 2 :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BAMB00CHA: prave.. takze mmr je vlastne na nic :D Rozmrdas se - zaregistrujes znova.. jezis, ta hra si podrezala vetev.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BAMB00CHA: nene stačí být na 5lvl bez utracení jediného haléře...
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JUDAS: Ja myslel, ze musi nejdriv utratit nejaky prachy ve storu a pak se z nich teprve stanou verified
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: verified account je každý od 5lvl...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    lol.. tak jsem s hruzou zjistil ze hraci f2p modelu se stavaji verified po urcity dobe.. no co je tohle za shit. Rikal jsem si ze posledni dobou je to hroznej mazec najit kvalitni match.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BAMB00CHA: jasně náš klan:

    Heroes of Newerth Clan Management
    http://clans.heroesofnewerth.com/clan/PIVA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam