• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    PETRPEDROS: U nas je to k nicemu protoze i kdyby jsi se dostal na nejaky financne ohodnoceny misto tak dostanes coiny protoze nemame zakon o online vyhrach....
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JIRRA: vcera se mi ta vitezna hra taky nezapocitala.. Ale jako dobry kdyz vyhrajes...
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    PETRPEDROS: ja to jeste nykousel ale 2/3 kamposi pres to hrajou a prej je to zatim jeste docela bugezni ze se vsechno nezapocitava
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Je někdo tady?
    HoNWars League
    http://www.honwars.com/
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    BLACKDRAGON: vzhledem k tomu ze rozumny moba hry sou tri tak tak moc velkej vyber nemas ...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLACKDRAGON: pockej az vyjde nejdriv - do ty doby nic lepsiho nez HON nenajdes :(
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JUDAS: kde najdem recenziu od niekoho kto hral dlho HON a potom hral dlho DOTU 2? pripadne aspon osobnu skusenost
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    S2 Games posledny pol rok seru na svojich hracov, servery su pomalsie, zalagovane, hraci padaju (poctom spatnych pripojeni clovek vie ze neslo o leaverov), pracuju iba na alt skinoch a heroch za ktore im prudia peniaze, inas na hru ako taku uplne kaslu, vychadzaju neotestovane a zabugovane updaty (urcite ste mali apson jeden s rozhodenymi texturami). Free accountmi sa tam pozvala cast aj velkych dementov (je ich medzi nimi nasobne viac - neznamena vsetci - mohli dat radsej trial na 30 hier a so vsetkymi hrdinmi, nech si clovek dostatocne otestuje a potom kupi).
    Zacinam byt velmi sklamany a rozmyslam o prestupe na inu MOBA game, poradite? Hlavne nejaku ktora po technickej stranke funguje dobre ;).
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    shit - dneska 0-13-18 a 0-15-23

    neni aura - tak bacha vsichni :D
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    PETRPEDROS: psal to nejakej dement, co to poradne nehral. Bez ohledu na to, jak to S2 posrali, jak mohli.
    CORE_IN
    CORE_IN --- ---
    PETRPEDROS: tuhle recenzi vubec nema cenu komentovat :o)
    Kdyby byl aspon vtipnej, ale zaujata a nudna recenze? ... haters gonna hate
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dojmy: Heroes of Newerth - marný hon na DotA - Doupě.cz
    http://doupe.zive.cz/strategie/dojmy-heroes-of-newerth---marny-hon-na-dota/sr-1-sc-132-a-138769

    V diskuzi k tomuto článku mu docela dali na zadek....
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    VLK_PETR: no ja jsem od ty doby reinstaloval klienta 2x , updatoval drivery na grafiku a porad to samy,takze dokad zas nevyjde nejakej dalsi update kterej by s tim moh pohnout tak si asi nezahraju no
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    JIRRA: Ti nevím, já s tím neměl problémy. Ale lidi si stěžovali, to zase jó.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    tak s2 se zase predvedli , po uzasnym haloween patchi nam 4 ze 6 nesel update a museli jsme stahnout novyho klienta,ja si v nem ani nemuzu nastavit rozliseni ktery mi dovoluje moje grafarna / screena co jsem mel predtim a hru mam nehratelnou,boze tohle je sileny .))
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JUDAS: imho lol
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    srat na dotu2

    Blizzard DOTA Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Zx1JDEnrVK8
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JIRRA: navic ja mu zadnej minus nedal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam