• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    WRATA
    WRATA --- ---
    CARTMAN: Jednou za tyden se ty f2p hrdinove meni
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIRRA: takze vydrzet ten initial sok... hm ok zkusim se tim probit :) ony ty xp moc nepribivaji kdyz ma clovek za hru jeden kill a jeden assist a mezi tim probiha nejaky silenec co vi co dela :D

    jeste dotaz: hrdinove funguje v te free2play tak ze se nahodne nejaci odemykaji pro free play a ostatni jsou za ty stribrnaky?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    CARTMAN: ne , za hry dostavas xp / levely , od levelu 5 ( nereknu ti presne kolik to je her mam stare placene konto) se tvoje konto stane verified a muzes zacit hrat s ostatnima verified hracema - takovy konta pak na matchmaking nesmi mit nad 5% leavu , tzn ze leavy jsou vylozene vyjimecna zalezitost , kvalita hry se samozrejme taky zvysuje s ratingem ...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    sry vcera jsem objevil ze je tahle hra f2p a po par hrach jsem se prisel zeptat jako naprosty noob... ta hra se da v tom matchmakingu hrat normalne? nezatil jsem jsem zatim hru co by trvala dele nez 10minut... vzdycky nejaky ragequit a nasledne se celej tym vzda kdyz protejsi ma lvl 10+ ... ono se to takhle hraje tedka nebo jsem to nepochopil???
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    PETRPEDROS: Měl jsem, ale kvůli pracovnímu/alkoholovýmu vytížení jsem byl nahrazen :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hraje někdo na turnaji co se hraje tuhle sobotu?

    11:00 - 12:00 Rice Is Our Priority vs Pivní Liga
    12:30 - 13:30 BeeR vs Family Reunion Of HoN
    13:00 - 14:00 Global Ownage vs NoName
    14:00 - 15:00 Brecori vs Fun CZ/SK
    14:30 - 15:30 Japanese Fighting Fishes vs Origin

    Druhá skupina:

    11:00 - 12:00 Iteligence Tactical Team vs Stan Is A Faggot
    12:30 - 13:30 Dare To Call Us Russians vs Athene Army
    13:00 - 14:00 AKAd vs Vorezavatka
    14:00 - 15:00 Nerd Style Gaming vs Talk To The Hand
    14:30 - 15:30 Fox Team vs Iron Sky

    ???
    my ano jsme pivní liga...

    viz:
    HoN - Heroes of Newerth
    http://www.heroesofnewerth.cz/
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JIRRA: Zo skoro 100 herov, ta preberie z lavy asi 20 (aj podla poctu tych 20tich v hre beries na AP magmusa, ak je viac ako 1 v enemy teame tak nie), cize kazdy piaty hero priblizne , to este musi byt na tvojej linke, ak nie je musi menit linku. Samozrejme je ovela viac herov co ta mozu v "mraku" ostrelovat, preto +5+10 magic resist a hp regen ti dovoli urobit mrak na spravnej pozicii davas pekny priestor na farmenie carrymu na linke s tebou (a vsetko co nezhltne on zhltnes ty)
    mrak nie je to ziadna slava ci zazracna vec, ale pomalinky menis linku na svoj prospech a magmus ju vie drzat sam aj proti dvom, takze je dalsi hero na gangy po mape

    to je teda argument, mas hezky dlouhy odstavec alebo davat "-" komentare, akoby som tu niekoho osocoval, len som dal svoj nazor a niecomu som oponoval

    ked hram za magmusa som casto podstatne viac nafarmeny ako za inych herov a to casto iba kvoli tomu, ze dokazem udrzat sam linku, inac killy prenechavam tomu kto je so mnou na linke

    a nezabudnut na lawaspawn, ktory ma stun 2.15 sekundy, solidny dmg a dostane ta za hrdinu, krasny skill na pociatocnu asistenciu pripadne kill
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BLACKDRAGON: lol , mas hezky dlouhy odstavec ale je to nesmysl za nesmyslem .... 2 / 3 skill je k farme k hovnu , kazdej oponent kterej neni total noob pres to normalne muze farmit jak hovno, pasivka je dobra na PUSH ne FARMU na lajne , hry kde by nebyl nikdo kdo te vyvari nebo sejme v tvy slavny lave si ani nepamatuju kdy bych hral hru a nikdo nemel aoecko , a ze by byl magmus jeden z posledních herů co potřebuje PK tahle věta sama o sobě hovoří o tom jaký s nim máš zkušenosti , pro mě mluví úplně za vše , a nemá cenu o tom ani dál diskutovat , tvůj poslední odstavec už je takový totální nesmysl a slátanina že to radši ani nekomentuju .)))
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hraje někdo ligu?
    HoNWars League
    http://www.honwars.com/
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JIRRA: zeby magmus potreboval na zaciatku PK? (potesi kazdeho hrdinu, ale magmus jeden z tych poslednych co to potrebuje) mozno carry ako magebane ci nh, ktori musia pocitat kazdy lasthit, magmus pozabija creepov 3tim alebo 2hym spellom cisto iba kvoli ich aoe, ultimatka s PK pre zaciatocnika ultimatka s lavaspawn, zaciatocnik hra hry 1400-1600 a tam magmus masti ked sa hra inteligentne a oponent inteligentne nehra (darmo ma niekto dobre micro ked si nekupit dust of revel ak nikto nema v teame aoe stun, magmus je free), ked hram za magmusa nemusim sa vobec sustredit na hru a nejak "snazit", ked si da do seba clovek par piv tak s magmusom to stale ide jednoducho

    + este pre zaciatocnikov su dobry vsetci nukeri, arachna, pyromancer

    a potom tiez defiler!!!

    JIRRA easy a survival hero je VELKY rozdiel, jedina vyhoda moze byt u AMUN RA ze zaciatocnik nebude tak feedit, ale inac bude pre team absolutne zbytocny a meteorit zvyknut dosrat aj lepsi hraci, potom ako pusti meteorit a vybuchne moze uz len cakat na cooldowny a poflakovat sa, magmusovi alebo defilerovi staci jedna linka len na chvilku prazdna a brutalne tlacia
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HUGIN: lol , uplne jsem zapomnel na amun-ra , totalne nejvetsi easy lolhero , za nej to nepolami snad ani opice :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BLACKDRAGON: magmus jako easy hero do zacatku ? ani nahodou ..... nemuzes doporucit novemu cloveku do zacatku hera ktery je bez rychleho PK uplne k nicemu.... a ze by s nim byla nejaka extra farma ? cim ? lavou ? tou nenafarmis nic .... a tou pasivkou se akorat dopushujes k jeho vezi a tim pades tezsi dat kill .... sorry magmus je super hero bavi me hodne ale neni to beginner hero ani nahodou .)))
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    HUGIN: magmus ked nikto z enemy teamu nema aoe stun (alebo ho ma iba 1, max 2 herovia a nehraj proti nim na linke), co sa pri psr okolo 1500 stava casto ze popickuju vsetko hned :)

    v lave mozes kontrolovat oblasti (a zaroven sa v nej moze farmit carry), ziaden hrdina nezaraba rychlejsie prachy (nehraj easy mode tam je ten rozdiel markantnejsi)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HUGIN: jj urcite Plague , Armadon , Blood hunter
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HUGIN: Pyro, Swiftblade nebo Armadon
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    HUGIN: Witch slayer,pyromancer
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    HUGIN: Plague.
    HUGIN
    HUGIN --- ---
    Doporučil by mi prosím někdo nějakého hrdinu jednoduchého na naučení se? Pokud možno jako first buy takže nějakého levného. Předem děkuji.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    PETRPEDROS: U nas je to k nicemu protoze i kdyby jsi se dostal na nejaky financne ohodnoceny misto tak dostanes coiny protoze nemame zakon o online vyhrach....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam