• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MEPHISTO: jj pripada mi to nekdy horsi nez wow :D porad na me nekdo rve "ss" a "b" a "bot ss" a i kdyz uz jsem neco z toho dekodoval tak porad nevim co nekteri lidi blejou do chatu :D
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    JIRRA: k, dík za radu, ale jako kámo to je mluva, to bych se posral..
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MEPHISTO: na Arachnu primarne item s dmgem a nejakym def ci escapem , tzn idealne bud shroud na invis s upgem na genjuro , nebo roztrojovac , tzn geometers bane myslim (porad mam v hlave dotovy nazvy tak nevim :) ) , nebo nejlepe oboji :) a jak mas tohle tak pak do late wingbow jasna volba .)
    slithera nejcastejc hraju jako supporta , s tim ze abys neco vydrzel a moh trochu chasovat kdyz mas slow tak do zacatku vanguarda , ve vetsine her docela masterka na ucko nebo invisovac abys ho moh hodit pekne na vsechny :) ... na manu se pro tym hodi treba ta sranda staffka s aurou jak dava minor heal na castech ted si nemuzu vzpomenout na jmeno , kdyz ji mas teda rychle v late je docela na prd , i kdyz armor aura dobra dycky zas .)
    GIRK
    GIRK --- ---
    muj nick: Kostival
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    jedinej kdo tu muze neco delat s prava je __PEAT a ten tu naposledny neco napsal pres skoro 3 roky:
    19:18:18 16.9.2009

    na druhou stranu dneska ma posledni navstevu na nyxu takze mezi nas na navstevu jeste chodi :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    cartmancz
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    kabic
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    klidně.. MephistoCZ
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    co takhle aktualizovat nástěnku? že bychom se pak mohli snáz najít. můj nick je littlejon
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    tu udelejte nejakou ficuru ze bysme si mohli postnout nicky na home ne?!
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    CARTMAN: super, dneska bohužel nemůžu..takže jestli tak asi o víkendu přez den.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MEPHISTO: ja jsem domluveny uz s judasem tak uvidime :)
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    VLK_PETR: můžu se taky přidat? Případně poradíte někdo itemy na Slithera a Arachnu? Ty primárně hraju protože to s nima jakž takž umím..
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    CARTMAN: Tak hraj se mnou-já mám na starým účtě moc leaver, nechce se mi hrát public, tak jsem si stvořil novej účet-no, ty non-verified hry jsou zlo :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JUDAS: to bych nakyho musel znat :D zacali jsme to hrat s Mephistem protoze nebylo co hrat, GW2 jsou daleko a ja zjistil ze HoN jsou f2play :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CARTMAN: hod si do friendlistu nejakyho veterana a MMujte spolu - hry budou pak o dost lepsi.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIRRA:
    VLK_PETR: mohje zatim temer totalni dezorientace v item buildech asi taky nepomaha no :D... koukam do tech tisicu guides co mi hra blije to item shopu a nektery itemy co tam davaj mi jdou uplne mimo :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    JIRRA: Tak Keeper je taky super kráječ, jen se musí stavět chytře a ne jak když pejsek s kočičkou vařili dort(rádlo a maska? WTF!).
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    CARTMAN: tak jsou hry ktery neotocis ale zrovna kdyz mas v tymu totalni late game own hero jako je sand wraitha tak se do vzdycky da - ja mel do 25ty minuty jen vanguard a botu a jak rikam po 2 uspesnejch teamfightech mock a najednou hotovo , nehlede na to ze keeper od nich ten mock mel uz 5 minut a k tomu elder parasita a sol tak 1v1 padnul jak prd , holt hard carry .) ale to je holt o picku no .)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIRRA: tak ja hru otocenou jeste nevidel... tym kterej prvni rozjel uspesny gank okamzite nafeeduje +3-5 lvl a pak se jen veze smerem k bazi a pak okamzite lita vote na concede...

    tedka posledni hra si dva trolove lvl9 kazdej 150+ her se svejma custom hrdinama prisli zahrat mezi blbecky a vyownovali nas tak ze kdyz nicili strom mel sem lvl 9 :D tak dycky jen pisu "nice troll game" a poslechnu si neco o noob teamu a nevim cim jeste... a taky zephyr me potesil kterej zautocil na hrdinu tak jsem mu skocil na pomoc dostal jsem stun lock a zephyr odletel a nechal me chcipnout... dvakrat za sebou pak uz jsem na nej sral a on jen psal "you fucking noob" a ja se drzel protoze to byla pata prohra v rade a pak jsem to s usmevem radsi vypnul :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam