• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    AAAAAAAAAAA dneska me to chce nasrat :(

    nevim jeslti se to da vydrzet cela hra je zalozena na tom jeslti pristanu v teamu lidi co umej stejny hovno jako ja nebo ne :)... akorat teda nadavat do noobu a fuckovat se to se mi zda ze v ty hre umi naprosto kazdej... at ma 100+ her nebo 5 :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    CARTMAN: ta ulta je zaklad no , ja ji moc nehraju ale ted jsem presne hral s capkem kterej chodil uplne sileny gangy a divy ale ten kill mu nedali protoze si dycky uz mezitim svistel uckem domu do baze a jen se hodil do plna a farmil nanovo .)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    tak dneska dve sileny jebacky, hadky posilani do noobich zadku a ja nevim ceho vseho a posledni hra
    lvl 25, k/d/a 20/3/8 nejvyssi lvl na mape a finishoval jsem tim ze jsme siluethou zabil ctyri jejich hrdiny co na me udelali gank :D

    ta holka se mi zacina libi... jeste se lip naucit s tim tree graple a pekne vyuzivat ultimatku a bude to slusna kosa :D
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    JUDAS: Empath? v klidu, hrával sem sice chvíli LoíL i Dotu, ale nidky ne nějak dobře a dlouho, takže řekněme si to upřímě, snažím se nebýt Noobem..:)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MEPHISTO: aspon ze arachne ted dali ten true strike , to byl jinak hero k hovnu uz uplne ....
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MEPHISTO: too easy.. mel si to udelat s Empath!
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    CARTMAN: já měl teď s Arachnou match 16/4/9..total owning jak prase, na lane sem byl sam, a proti sobe 2 melee..:-D ty museli být nasraní:-D Postnul bych print, nebo něco, ale nevim jak to udělat, klasickou metodou printscreen - malování nefunguje...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CARTMAN: ja sem se prolamil na publicu do 1100 - chtel sem bejt ready do MM. LOL. Jsem porad pod 1500 a v MM rating absolutne neresit.. proste doufat ze se sleze zapar lidi co zahrajou dobrou hru - jako vcera - 4 hodinovy epopeje a 3 vyhry - pak sneak lvl 99 do postele a usinat s dobrym pocitem :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SELECTOR: tak 1400 jsem se blizil ale pak jsem se kouknul jak se hraje siluethe a jednim peknym owningem jsem se dostal zase zaptky do hry :)... zacina se mi hodne libi je to na zacatku obtezovac jak svine :)
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    CARTMAN: jasný, občas taky člověk narazí na profika, co si založil čerstvej účet jenom proto, aby trollil nooby. když jsem začínal hrát, vybral jsem si jednoho hrdinu a stim jsem hrál no stats hry, dokud jsem se s nim nevěřil a až pak se pustil do matchmakingu. je fakt, že když člověk spadne cca pod 1400mmr, tak se z toho dost blbě dostává, bo do teamu dostává samý tardy a pokud neni master a nejede carry, nebo nezačne hrát s nějakym teamem, tak to je pomalu na novej účet.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SELECTOR: no... ono dostavat na prdel od lidi co vedi co delaj je spica :( akorat mi to ten mmr pekne snizuje ty neustali owningy ze se snad casem snzim na bracket normalnich blbecku jako jsem ja :)
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    CARTMAN: nejde o level, ale o rating. i hráč s vysokym levelem může bejt klidně lama, jenom má nahráno hodně her. matchmaking neni dokonalej, ale sám nevím, jak bych to udělal líp.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    v te hre je normalni ze lvl 18 postavy jsou matchovany proti lvl 2 postavam? :D jako misto loga by to melo mit asi pekne velkej troll face :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    JUDAS: Jezdci apokalypsy jsou parádní. Mimochodem, leavy nejsou až tak "vzácná" věc, já teď zase musím hrát midwary, abych se zbavil leaver % :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    kdyz uz sme u skinu.. jakej mate nejradsi? Ja osobne teda Pimp Slayera :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    CARTMAN: Naporad, stejne tak skiny
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    WRATA: takze jsem si to myslel spravne kazdopadne diky za info...

    Kdyz si za nakych tech 400silveru koupim hrdinu tak je to na furt nebo treba jen na mesic nevite nahodou???


    JUDAS: tak ja to asi zkusim... dota me bavila +-, lol mi prislo nejaky divny a v honu budu muset objevit vsechny ty teleportovaci fičury asi protože to je pro me uplne novy (nebo se mi zda ze funguji jinak nez v lol kde na to byl skill) :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CARTMAN: vydrzaj - ja mam z 80% hodinovy bitvy plny akce, krve, potu a ejakulujicich deti sem tam.
    WRATA
    WRATA --- ---
    CARTMAN: Jednou za tyden se ty f2p hrdinove meni
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIRRA: takze vydrzet ten initial sok... hm ok zkusim se tim probit :) ony ty xp moc nepribivaji kdyz ma clovek za hru jeden kill a jeden assist a mezi tim probiha nejaky silenec co vi co dela :D

    jeste dotaz: hrdinove funguje v te free2play tak ze se nahodne nejaci odemykaji pro free play a ostatni jsou za ty stribrnaky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam