• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CARTMAN: top je nahore, bot je dole, mid je uprostred. Takze ss 2 top znamena, ze nahore dva protivnici nejsou (takze si ostatni z tveho tymu maji davat bacha na mozny gank).
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    CARTMAN: a čemu konkrétně? b je back, p je push, ss je missing, gg je good game, moc víc se toho snad nepoužívá. je to totéž co bylo v dotě.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SAMIEL: slovnik ktery priklada jendopisenym zvolanim vyznam klidne :D
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CARTMAN: a cemu z toho nerozumis? POtrebujes slovnik? :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    JUDAS: voice chat je obcas dobra sranda no , ale do samotny hry s tim asi tak 2 sekundovym delayem co to ma totalne nepouzitelnej nastroj imo :) s tim ze jeste ho ma pulka lidi vyplej tak tam ani ty missy hlasit cenu nema .)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MEPHISTO: no to víš nerdgame language , pro smrtelníky absolutně cizí jazyk :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Divnořeči jsou sranda :D Jinak ingame nicky-Vlk-Petr a DigBick11.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JUDAS: voicechat je sranda obcas tam nekdo neco vyjekta nakou divnoreci :D... ale chat je silenstvi... jeste s tim sileneym zpusobem jakym to ta hra spamuje kdy nekdy vakt vubec nevim kdo co jsem zabil nebo me zabilo.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CARTMAN: in-game voicechat musi byt perma-off!
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MEPHISTO: jj pripada mi to nekdy horsi nez wow :D porad na me nekdo rve "ss" a "b" a "bot ss" a i kdyz uz jsem neco z toho dekodoval tak porad nevim co nekteri lidi blejou do chatu :D
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    JIRRA: k, dík za radu, ale jako kámo to je mluva, to bych se posral..
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MEPHISTO: na Arachnu primarne item s dmgem a nejakym def ci escapem , tzn idealne bud shroud na invis s upgem na genjuro , nebo roztrojovac , tzn geometers bane myslim (porad mam v hlave dotovy nazvy tak nevim :) ) , nebo nejlepe oboji :) a jak mas tohle tak pak do late wingbow jasna volba .)
    slithera nejcastejc hraju jako supporta , s tim ze abys neco vydrzel a moh trochu chasovat kdyz mas slow tak do zacatku vanguarda , ve vetsine her docela masterka na ucko nebo invisovac abys ho moh hodit pekne na vsechny :) ... na manu se pro tym hodi treba ta sranda staffka s aurou jak dava minor heal na castech ted si nemuzu vzpomenout na jmeno , kdyz ji mas teda rychle v late je docela na prd , i kdyz armor aura dobra dycky zas .)
    GIRK
    GIRK --- ---
    muj nick: Kostival
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    jedinej kdo tu muze neco delat s prava je __PEAT a ten tu naposledny neco napsal pres skoro 3 roky:
    19:18:18 16.9.2009

    na druhou stranu dneska ma posledni navstevu na nyxu takze mezi nas na navstevu jeste chodi :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    cartmancz
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    kabic
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    klidně.. MephistoCZ
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    co takhle aktualizovat nástěnku? že bychom se pak mohli snáz najít. můj nick je littlejon
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    tu udelejte nejakou ficuru ze bysme si mohli postnout nicky na home ne?!
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    CARTMAN: super, dneska bohužel nemůžu..takže jestli tak asi o víkendu přez den.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MEPHISTO: ja jsem domluveny uz s judasem tak uvidime :)
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    VLK_PETR: můžu se taky přidat? Případně poradíte někdo itemy na Slithera a Arachnu? Ty primárně hraju protože to s nima jakž takž umím..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam