• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    DANII
    DANII --- ---
    WILD_A: tak mel bys mit admin prava tady...
    DANII
    DANII --- ---
    WILD_A: ah uz to vidim...hlasis se dobrovolne?:D
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DANII: v sekci prava muzes pridat id a nastavit co muze delat, tj uprava nastenky, mazani atd
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    MARASAN: festka jak cyp
    DANII
    DANII --- ---
    LAS: jopo klido mi posilejte,m rad to updatnu, kdybych vedel jak dat moznost aktivnejsim clenum upravovat auditko udelam to.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: pekny. freewheel nebo fixka?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A:
    LAS:
    Brakeless singlespeed in San Francisco - Cyclelicious
    http://www.cyclelicio.us/2007/11/brakeless-singlespeed-in-san-francisco.html

    tady mate experta.
    CROME
    CROME --- ---
    jen mobilovka.... postaveno s pomoci id Wild_a
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    LAS: prave kuli tomu bych to videt nechtel, karamboly mi stacej ty moje, cizi videt nemusim :)
    LAS
    LAS --- ---
    WILD_A: prave bych to chtel videt. brzdit vicemene jednou nohou (tou co slapes dolu) nevim nevim v normalnim fungovanim na kole...(ja jezdim bez brzd a mam klipsny)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    LAS: bez brzd a bez klipsen = hodne moc spatne se ti bude brzdit pac to delas jen jednou nohou to chce kurva silu, dokud neudelas 20 drepu jen na ty jedny noze tak to ani nezkousej :)))
    LAS
    LAS --- ---
    WRECTAL: fotky stroju/update nastenky? proc ne? posilat DANII? dlouho sem ho tady nevidel ovsem...
    LAS
    LAS --- ---
    AUDIAC: nekdy bych se chtel projet s clovekem co nema klipsny. zajimalo by me jak to funguje v praxi. brakeless mam na mysli.
    dlouhy skidy neslouzej na brzdeni. je to spis trik/zabava, no ne?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    AUDIAC: nicmene brooks je dobry napad ;) mozna ne zrovna ty peraky, nakej team pro spis...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    AUDIAC: to pod zadkem je ocel to se jen tak neznici, neboj :) A zadek si zvykne taky :))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SALO, WILD_A: když já mam prdelku zhýčkanou 180mm žehlivýho zdvihu... teď se při každý nerovnosti bojim, že se to pode mnou rozlomí :) ale jo, nic mi nezbyde, nez si zvyknout, leda si koupit brookse s pérama :)
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: word.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    AUDIAC: Zvykej si, tohle je jeste velmi komfortni :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SMRTAK: eggbeaters 4 ever!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: mam i druhou brzdu, jen potrebuju sehnat sroub ke kostre, ten puvodni ma ztrhnutej zavit. ale jo, vzadu je freewheel.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: za par korun ti to niekde vyrovnaju, napr. Bares za 150, alebo to neries ak ti to nevadi pri jazde.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: spravne som pochopil, ze to mas vzadu cvrcka? s jednou brzdou (este k tomu prehistorickou centre-pull)? to uz snad radsej fixku bez brzd. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam