• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    DANII
    DANII --- ---
    EA_: tyjo ta brzda je mayhem dost sem o tom uvazoval taky ted pri stavbe noveho kola
    EA_
    EA_ --- ---
    tu su potom len dalsie foto cca ako dopadla ta brzda :) http://www.dropbox.com/gallery/27311/1/discbrake?h=df654e
    EA_
    EA_ --- ---
    caute long time no see. po rokoch jazdenia po bratislave singlespeed, som sa tuto jar odvazila prejst na fix. kedze moj problem bol zle zvolena velkost ramu - 58" potrebovala som mensi o kusok 56" tak sa na to nakoniec nabalilo nove aj vsetko ostatne a Marek Parajka mi postavil bike presne podla mojich predstav :)

    taliansky 56" ram (sam si nepamata je starsi), opieskovana farba prec a na holu ocel iba chromatovanie. navareny update na prasa a v predu diskova brzda (nepytat sa. bol to technologicky experiment, co vysiel), karbonove rajdy, brooks sedlo + omotavka namiesto gripov. fixgear 46x18 (zatial)
    prosim update home, daky cas to tam zase skysne :)

    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DANII: Jak pise SALO jezdim na nich cca rok a jsem spokojenej, ze by nejak vic klouzaly na mokrym mi neprijde, ale ja mam 100kg takze nejaky drobny rozdily asi ani nezaregistruju :)) ... jinak 28c jsou krapet sirsi nebo aspon tak pusobej, pujdu do nich znova, ale vemu uzsi.
    SALO
    SALO --- ---
    DANII: mne osobne velmi nesadli (700x28c, cierne). prislo mi, ze na mokrom slabo drzia. po par tyzdnoch
    jazdenia ich odo mna kupil WILD_A a ten si zase pochvaluje. jazdi na nich uz asi rok, ak nie dlhsie.

    vidim, ze uz robia aj 23c. s 28c budes mat na mnohych ramoch problem so svetlostou vidlice a zadnej stavby
    (teda ak zrovna nejazdis Surly Steamroller ako WILD_A :), pretoze su rozhodne sirsie ako bezne 28c, skor 30c.
    DANII
    DANII --- ---
    btw nejezdi nekdo nahodou plaste fyxation session? vsude se o nich pise jako ze sou dobry tak me zajimalo jesi ma nekdo info z prvni ruky.
    LAS
    LAS --- ---
    ZSIS: to sem jednou udelal a mam zarez. vansky vafle. to musi bejt srumec. a taky to musi palit.
    LAS
    LAS --- ---
    WILD_A: jj tak nak sem to myslel...
    DANII
    DANII --- ---
    WILD_A: ah uz to vidim...hlasis se dobrovolne?:D
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: tohle sem videl uz je to dyl a rikal jsem si, ze musi sponzora na boty, pac jeho spotreba musi bejt dost velka :))
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DANII: v sekci prava muzes pridat id a nastavit co muze delat, tj uprava nastenky, mazani atd
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    MARASAN: festka jak cyp
    DANII
    DANII --- ---
    LAS: jopo klido mi posilejte,m rad to updatnu, kdybych vedel jak dat moznost aktivnejsim clenum upravovat auditko udelam to.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: pekny. freewheel nebo fixka?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A:
    LAS:
    Brakeless singlespeed in San Francisco - Cyclelicious
    http://www.cyclelicio.us/2007/11/brakeless-singlespeed-in-san-francisco.html

    tady mate experta.
    CROME
    CROME --- ---
    jen mobilovka.... postaveno s pomoci id Wild_a
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    LAS: prave kuli tomu bych to videt nechtel, karamboly mi stacej ty moje, cizi videt nemusim :)
    LAS
    LAS --- ---
    WILD_A: prave bych to chtel videt. brzdit vicemene jednou nohou (tou co slapes dolu) nevim nevim v normalnim fungovanim na kole...(ja jezdim bez brzd a mam klipsny)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    LAS: bez brzd a bez klipsen = hodne moc spatne se ti bude brzdit pac to delas jen jednou nohou to chce kurva silu, dokud neudelas 20 drepu jen na ty jedny noze tak to ani nezkousej :)))
    LAS
    LAS --- ---
    WRECTAL: fotky stroju/update nastenky? proc ne? posilat DANII? dlouho sem ho tady nevidel ovsem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam