• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: ditto.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    repast od vedle... tem patkam bych moc neveril

    VRZ 1. a tack bike frame with 3d printed lugs
    http://vimeo.com/34293503
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: zatial nie. Ale odkedy s nimi cas od casu hravam, sa tato sanca radikalne zvysila :P
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: aj tie "fixnute" modely prestali vyrabat v 1999. tj. 13 rokov UV ziarenia, namahania a kto vie coho este. ja by som si na to skratka uz nesadol.. :)
    SN0WCRASH: nj, disky sa dost blbo centruju. este mu do neho nikto nespravil palkou dieru? :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: jj, tiez vidam typka na bike polo s diskom vpredu namiesto vypletaneho kolesa. Akurat vravi, cosi o tom, ze coskoro z toho kolesa bude clock face, pretoze mu na nom rasi osmicka, ktora nejde zrovnat :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: ako tie reporty su celkom brutal. Je vsak nutne dodat, ze to fakt boli iba problemy prvych modelov. Kazdopadne, pri ich pomere cena/vykon mi fakt pripadaju ako vyhodene peniaze.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAESTRO_007: to uz je skoro unispoke..
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: osobne by som asi radsej riskoval povoleny rychloupinak, nez 20 rokov stare Spinergy. :)
    alebo ako vravi klasik, "Nobody has lived to tell their experience with these wheels."
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: ty spinergy bych asi na kole riskl :) ....je to legenda :)

    http://www.milanofixed.com/wp-content/uploads/2009/02/spinergyssuck.jpg
    PULP121
    PULP121 --- ---
    no tak třeba ty z toho jelena jsou naprosto bezkonkurenční!
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Nedavej, co obcas clovek vidi prekvapi i veterany ...viz http://www.bikehacks.com/bikehacks/2011/02/10-strange-bike-handlebar-set-ups.html
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: i ked teda, videl som wannabe samovrahov, co jazdia na galuskovych SPRINT diskoch z laminatu, odhadom tak z konca 70. rokov,
    a aj ludi, co si stale myslia, ze Spinergy Rev X su v 2011 stale dobry napad, takze ruku do ohna za to radsej nedam..
    SALO
    SALO --- ---
    ZSIS: rozdiel je v tom, ze normalne disky su samonosne, nie kryty vypletu. taketo kraviny snad nikto nerobi na to, aby s tym seriozne jazdil. dufam. :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: Viz znama znacka ghettospoke :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: mozna bych jeste dodal, ze disky na (nejen) predni kola si radi vyrabeji hraci bikepola. jak si asi kazdy domysli, zde nejde aerodynamiku, ale o ochranu paprsku pred mickem/palkou. samozrejme se to cenou, stabilitou a ucinkem s klasickym diskem neda moc srovnavat, nicmene navody existuji.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    nepořídil. chtěl za něj 19.000,- což mi přijde docela fér cena. za ten komplet. ale říkal, že jeho kamarád ještě jedno podobný má, kolem desítky jenom za rám.
    PIX
    PIX --- ---
    PULP121: poridil jsi? akorat by me zajimalo kolik za to chtel..
    PULP121
    PULP121 --- ---
    PIX: už je prodaný.
    PIX
    PIX --- ---
    kdyby byl někdo sběratel:

    Cyklobazar.cz - 166002 - Prodám: Dráhovka - koza COLNAGO - RETRO - Česko
    http://www.cyklobazar.cz/inzerat/166002/drahovka-koza-colnago-retro/
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: disky su uz z principu tuhe ako prasa, tazsie ako rafikove kolesa a absolutne nevhodne na
    cokolvek mimo hladkeho povrchu. ak nejazdis casovky s priemerom aspon 40km/h alebo nepretekas
    na velodrome, tak su to vyhodene peniaze. predny disk sa pouziva iba na krytych velodromoch, hlavne
    na stihacku/casovku. ako spomenul KRAKI , vyhoda je lepsia aerodynamika (primarne) a zotrvacnost.

    ak mas zbytocnych 20-30k, tak mi mozes kupit zadny drahovy disk. :) do mesta na ulicu by s tym vysiel
    iba sebevrah a cisty blazon..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam