• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    HUSOKACHNA: "fixka na tríčky"
    ale v principe je mi to vlastne jedno. kludne si zatlkaj sroby kladivom, ked ta to bude vnutorne naplnat. :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    SALO: v hot dogu jsem se snazil nejak domluvit ale kluci toha moji ted nejak hodne s pripravama novy prodejny. proto se snazim nejak na vlastni pest.

    peknej kramek. presne tohle jsem hledal. dik
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    SALO: "komu niet rady, tomu niet pomoci." ? co tím myslíš?
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: ozvi sa Spencerovi do Hot Dogu, berie Surly veci od ceskeho dovozcu.
    pripadne http://www.singlespeedshop.com/start.htm?d_40062_Surly_Steamroller_Forks.htm
    SALO
    SALO --- ---
    HUSOKACHNA: no nic, vidim, ze dalsi expert, co chce "nakladat". komu niet rady, tomu niet pomoci.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    me by zase zajimalo kde sehnat komponenty od surly. konkretne vidlici. a nebo jestli mate doma nekdo vidli k prodeji (cerna, 1 1/8"). neco jako je na obrazku
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    KCHARI: jo, paráda, v katmaru, díky

    SALO: ? bmxko nechci, při 2 metrech výšky celkem napiču kolo.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    kde sehnat v čr nebo u koho se dá objednat komplet fixka na tríčky typu tohoto: http://bears-bike.com/archives/2177 ?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: no, neprehanel bych to. nicmene, skvelej figl.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: Zajimavy, ja teda dycky chtel neco extra, takze s capkem za pultem jsem se nikdy moc nebavil, ale rovnou mluvil s mechanikem, takovej vysokej hubenej, a dycky odved dobrou praci a nebo poradil co a jak ... a i na pockani, pro mne prijemna zkusenost. I kdyz nejlepsi obchod je na rohu u strossmajeraku, tam ten chlapik tomu rozumi a umi veci sehnat a zaridit.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: http://204.73.203.34/fisso/eng/schpignone.htm: The lock ring is now unnecessary. *aehm*
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: kecal sem blbosti. chlapci to slepili dvoukomponentnim lepidlem. a vesele jezdi dal. jako kuryri. takze bych rekl, ze sance na uspech nejsou nejmensi. kdyz uz teda nic jinyho nejde.
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    na surly sem taky koukal, nakonec sem vzal novatec kvuli lockringum..

    PULP121: nojo, ja si myslel ze to je neco ze znamosti :-)

    ZSIS: hehe, to je trochu jina liga nez ja :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZSIS: loctite povoli pri urcity teplote podle typu, vetsinou kolem 200 stupnu C, je to v technickym infu k nemu.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    TOMBSTONE: tak se 110 kg to je jiná! v plzni je super clápek s cykloservisem kterej dřív jezdil závody a z těhle fixek má neuvěřitelnou prdel, vždycky se za nim stavim na pokec co je novýho a tak, chvilku poklábosim a ve finále pokaždý odjíždim s nějakym kusem železa se slovy dáš mi to až pojedeš příště okolo...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    WILD_A: do dookie bych si nedal ani seridit riditka na kolobezce. horsi kram neznam. samy kreteni jak za pultem tak v servisu. ses snad druhej clovek z milionu co o nich rekl, ze sou v pohode :) kdyz uz sem neco doma nezvladnu tak si to dam do Bikebros... ty sou zase nejlepsi ;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A: tak ptal se na nejakou kvalitu, zejo... ;)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: rotafix je zaklad, ja to uz ani jinak nezkousim ...

    a phill wood je asi nejvic! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam