• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    Vcera vecer kamosovi nekdo ukradl z privazaneho kola predstavec Thomson s riditkama, kdyby se nahodou nekdo doslechl o nejakem na prodej, dik za info...zas tolik jich po Praze asi nejezdi...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    27.7.-5.8. budu na chajde u Jicina (~10km). Budu sebou mit toho myho osla, tak kdyby se tu nekdo v te dobe chtel projet a byl nablizku, dejte vedet.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Kdybyste potrebovali schrott na podobne kvalitativni urovni, mame toho v dilne docela dost na vyhozeni, je to Brno. Posta.
    DDR
    DDR --- ---
    ...a ked som sa hrabal v komore, mam na vyhodenie par veci. Keby niekto nieco z toho chcel, tak za odvoz v Prahe...


    DDR
    DDR --- ---
    ZRIZENEC: mam par. ked mas zaujem, napis spravu a dohodneme sa:)


    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DDR: predni by byla lepsi ale budu rad za cokoliv
    DDR
    DDR --- ---
    ZRIZENEC: prednu, alebo zadnu?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    zdravim, shanim brzdu na favorita(klestovou), aspon jednu, nez se z nej stane fixko... nevali se vam nekomu neco pouzitelnyho doma? praha nebo litomericko
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    9500,- (6500 matros a 3000 prace)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VRZZ: a komplet cena?
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    KOOXIK: netusim, nechal jsem si ho stavet podle moji predstavy (faborit.cz)
    ale urcite to enni nic extra, sezenes ho asi skoro vsude, 16 zubu tusim
    KOOXIK
    KOOXIK --- ---
    VRZZ: pekny kolecko, mam dotaz. kde si sehnal to zadni kolecko ? diky
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SALO: ty si hroznej hnidopich co? :-))
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: na hornych dvoch fotkach vyzeraju ako keby boli uplne predrane, s carmi odpadajucej gumy. :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    dodam koment:
    -plaste jsou uplne novy, to sedy je jen asi prach z cesty nevim, ale na celni fotce jsou videt jeste i spuntiky na stranach:)
    - barva je slonova kost, jen na fotce vypada jak bila, omotavka je bila a asi se casem zasere, uvidim, zatim po par dnech je pekna:)
    -vazi to necelejch 8kg
    je to ram f12 zkracenej, z roku 1969 a jede to jak raketa, jen casem dam mozna o chlup tezsi prevod:)
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: biela omotavka sa, samozrejme, zasere. zrovna tak ako kazda ina omotavka. a zrovna ako kazdu
    inu omotavku ju treba raz za cas VYCISTIT. staci mokra handra a mydlova voda. ked vonku vidim tie chrontave
    zdrapy na cudzich riaditkach, "ktorych by som sa nechytil ani vasimi curakmi" (c) Sickboy, tak sa mi chce blit. :)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    VRZZ: Kolik to takhle vazi?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    VRZZ: vypadá fakt dobře! mám taky bílej rám, a jedinný čeho jsem se bál byla bílá omotávka. jestli se časem nezasere
    SALO
    SALO --- ---
    // VRZZ: preboha, tie plaste vyzeraju, ze si ich mal vymenit uz pred par tisic km. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam