• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SN0WCRASH: pravda pravdouci. tohle byla první jízda po výměně sedla a strašně blbě se mi jelo dokud jsem ho nesrovnal.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: s timhle sem mel taky problem, ale doresil jsem to.
    SALO: proste ne, sedlo mam urcite moc nizko a nemuzu ho dat vys, protoze mam sedrenej sestihran v imbusu a sroub nemuzu povolit. Sedlovka zajizdi pomalu do trubky (asi to fiknu flexou). Vzadu neni urcite, sedavam casto panevnima kostma az na zadni hrane.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Nevite kde v Praze nejlip poridit vidlici, ocel, se zavitem, na stary sunce co si tu ladim jsem zjistil, ze zavit je totalne strzenej a uriznout ji uz vic moc nejde.
    _PETE_
    _PETE_ --- ---
    TOMBSTONE: Nejspíš vezmu...
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    neberete nekdo na helmu gopro?
    ja mam jednak rozbitou fixku, ale hlavne nebudu v praglu, takze nemuzu prijit ani jako divak :-(
    _PETE_
    _PETE_ --- ---
    VAVERAK: Proto se radši udržuju v sladkém zapomnění :-)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    udelal jsem si projizdku po trase zitrejsich dvou kopcu. uplne jsem zapomnel jakej je ten vitkov krpal. snad do zitra prestanou bolet stehna
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: ak ho mas mierne z kopca, znamena to, ze mas sedlo prilis vysoko alebo prilis vzadu. narovnat, dat trochu nizsie, vyskusat posunut o par mm dopredu.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: proste blby posed. Ked sedim 'z kopca', mam prilis velky tlak na ruky na riaditkach. Ono sa to po meste na 5-10km moc neprejavi, ale na dlhsej trase je to celkom citit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: je snnad nekde napsany, ze musi nzt vodorovne? Ja treba jezdim taky mirne z kopce,pac jinak me tlaci. Nebud tak zatracene korektni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BLACK_ONYX: ta ruzova to uplne kurvi, ale jinak perfekto
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    skladaci skracovac vzdialenosti (53/13, torpedo)

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PIX: omafix?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SALO: uz je :)
    SALO
    SALO --- ---
    BLACK_ONYX: narovnaj si, prosimta, to sedlo. :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Moje Fávo
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AUDIAC: zkusim.
    PIX
    PIX --- ---
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    SN0WCRASH: retězem to neni určitě. Je to v náboji (torpédu) zkusim vyměnit vnitřek a uvidim ...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    YKSVOKRAJ: prapodivněchroupavej zvuk radsej nie :) Stava sa, ze je retaz nerovnomerne vytahana, kedze normalny cyklista tlaci nerovnomerne na pedale. Napinanie retaze je potom o kompromise medzi najmenej a najviac vytahanym miestom na retazi.
    Kazdopadne z toho, co pises, to retazou nebude. Cize ak nemas volu v zadnom naboji, tak to asi budes musiet prehlasit za normal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam