• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: doteraz som mal jeden rovno dopedu, asi rovnakej dlzky, a nebol to dobry posed. Ono, ten ram mi je tak mierne maly :)
    Som sa na tom bol aj dnes kusok previezt (tak do 40km) a pride mi, ze bude musiet zostat takto otoceny hahor.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    akorat ten forbec dolu, ne?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    pěkný pěkný!!!
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PULP121: jj, konecne som si nasiel popoludnie zajst do dielne odpilit vidlu na mieru a zahrat sa so "stavebnicou merkur" - mi celkom trvalo, kym som zistil, ze sa mi hlavove zlozenie netoci preto, lebo spodny tesniaci kruzok musi ist obratene :) Nj, naucil som sa zase daco.
    Nepotreboval som to vyslovene nutne, ale to stare hlavove zlozenie uz bolo celkom rozbite, tak som to trochu upgradol.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SN0WCRASH: tvuj bling bling bitch? :-)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    bling bling bitches!
    carbon fork & new headset :D

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KCHARI: jo a jeste dulezity info, ram je 59cm
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    s tezkym srdcem poustim do sveta svoji fixku... ram + vidlice BLB track, hlavko Ritchey, kliky Sturmey Archer, kola na nabach Surly (predni ma novy prumyslovy loziska) a rafcich Alexrims, riditka rucne obrouseny noname vlastovky, gripy ODI rogue, predni brzda Tektro + paka Odyssey mono lever v chromovany limitovany edici. plaste zadni Maxxis Detonator 25c a predni Kenda Cosmos 28c (prihodim jeste jednu novou kendu k tomu). prodam nejspis bez pedalu. prevod tam je tusim 44X14. kolo je v super stavu, staral sem se o nej jak jsem nejlip umel. jediny vady na krase jsou lehce promackla horni ramova trubka (to se povedlo nejakymu debilovi kdyz sem mel kolo ve stojanu....) a poskrabanej lak jak jinak nez od stojanu na kola :))
    moc nevim co za to chtit, protoze ani netusim co jsem za to dal :)

    SALO
    SALO --- ---
    AUDIAC: nebudes, pretoze ta tam nikto rozumne uvazujuci nepusti.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AUDIAC: ak sa udrzis v zakrute tak urcite ano
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: dafuq!? Mi padla sanka, ked sa vybral po obluku mosta :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ZSIS: až přijedu se sjezďákem na ovál, tak budu taky cool? :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Borci z FBB pořádají v Brně na Velasu závody pro širokou veřejnost:
    Fixed Beer Brno: Open závod v Brně na Velasu!
    http://www.fixedbeerbrno.cz/2012/10/open-zavod-v-brne-na-velasu.html
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    a pak sem prave objevil, ze mi nekdo v srpnu vyfotil kolo, sice ze spatne strany, ale koho to zajima.. takhle to u me ted zrovna vypada:
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    kdyby do vas nahodou nekdo rejpal, ze prehazovacka a brzdy a tak jsou taky "cool".. mozna ma pravdu.

    Martyn Ashton - Road Bike Party - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0


    po nekolika sekundach sem na tohle dokoukal doslova s otevrenou hubou.
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: 50/15

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: to znie dost ako Amsterdam, tam nas vzdy hnali okolo 32-34km/h. Ale presmyky som tam mal iba na zadnom kolese, kym som do toho nezacal poriadne dupat. Celkom nakladacka to tam musi byt, autum aj debilkum :D
    Este posledna otazka; Aky si tam mal prevod?
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: jazdil som po celej drahe, hlavne ked sa rozbiehas na letme kolo, tak musis nastupat uplne hore. :)

    v skratke, je to dobra centrifuga. musis slapat aspon 30km/h, inak sa ti zacinaju smykat aj naoctovane drahove galusky
    (stalo sa mi 2x, najprv mi na zaciatku trochu povolilo zadne asi o 20cm a po stihacke som sa cely zosunul asi o 30cm,
    ked som vyslapaval). a G-cka su dost neprijemne, ked si predstavis, ze kolo das za nejakych 10-15 sekund, a za ten cas
    ta to 2x zmackne a 2x pusti. stihacka na 3km je 20 kol (40x), takze ta to vyzmyka ako pradlo v pracke. paradoxne, uplne
    najhorsie je zo zaciatku zastavit, pretoze tam proste nie je miesto, rovinky su strasne kratke a strme. :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dobrý, cenim, cenim!
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam