• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: kam da lockring? ledaze by to fixnul loctitem.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CLOVICEK: zafixovat se to da.... nemas totiz naboj na kazetu ale srubovaci 4 kolecko.... misto 4 kolecka tam nasrubujes vhodny pastorek se zavitem, vystredis to podlozkama se zavitem z hlavoveho slozeni ktere tam pasuji a mas fixed naboj...

    vozil jsem to tak na kole s brzdama a zadny problem.... ale na skidovani atd lepsi original :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    ZSIS: ja už přehazovačku i přesmykač sundal, zkrátil řetěz a zkouším :) Jsem se do toho kola zamiloval, jen me trha uši ten cvrkavý zvuk volnoběžky, tak pořás šlapu :-D už se těším na ten fest náboj :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: asi to ze si bol trolled :D
    P414
    P414 --- ---
    46/16....

    Nějáké tipy na kvalitní helmu ,,,,, ?

    Díky,,,,
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    Co jezdite za prevod na fixce po praze? ja letos skoncil po par zmenach na 46/15, kopce moc nejezdim, ale daj se;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    CLOVICEK: brzdy si nech, pro zacatek urcite dobry napad. prevod si vyzkousej takhle, proste si neco vyber a prestan pouzivat prehazovacku. behem par dni bys mel prijit na to, kterym smerem to pujde.

    vyser se na nejaky fixovani ctyrkolecka.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: co ma spolecnyho lak a chromovani krom toho, ze jde o povrchovou upravu ?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já bych chtěl matný chromování! bomba! :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VRZZ: matnej lak by nemel byt problem pro jakoukoliv lakovnu, at uz praskovy barvy nebo polyuretan. Ostatni nevim. Ale je tu moznost, ze nektery odstiny prej nejsou v matu. Moc tomu neverim, ale nekdo to tvrdi. No a metalizu v matu sem teda jeste asi nevidel, tak s tim ti taky neporadim.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    tusite jestli nekdo v praze dela i matnej lak na kolo?
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    MARASAN:
    MARASAN: okej, díky :) Po práci to jedu projet, tak jsem zvědav, snad nezačne chcát
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CLOVICEK: jo a brzdy tam nechej, pokud je chces. Ostatnim muze byt prece jedno, co mas na bajku.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CLOVICEK: jo, udelej z toho singla, abys zjistil, ze je to nuda a chces festku :o)
    Zafixovat kazetu se ti myslim nepovede (leda zavarit), na to bych se vykaslal.
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    KCHARI: chci ho hodit minimalne na singlespeed, vadi mi tam ty prehazovacky, lanka a kokotinky :) Cekam ted jen na kamarada az mi donese nytovacku na retez at ho muzu zkratit
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    CLOVICEK: todle kolo bych skoro nechal tak jak je :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    stavěl jsem otci jako dárek silničku, ale nějak na ni nechce jezdit, tak si ji chci předělat na festku. Zatim jsem na festkách nováček, budu vypadat hodně jako debil, když si tam pro start nechám brzdy? Jinak dá se nějak zafixovat čtyřkolečko, které mám aktuálně s volnoběžkou? Vepředu mám ještě dvojtalíř, tak bych si rád nejdříve vyzkoušel jaký převod mi bude na normální ježdění nejvíce vyhovovat, dokud to nedám úplně na pevno s jedním pastorkem i talířem
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    PETUS: tedka nedavno sem si taky stavel fixie , a postavil sem to na starem trekkingovem ramu mam stred vcelku vysoko a kliky 170mm a je to fer :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PETUS: tenhle ram je silnicka. na silnicce obcas skrtnes (mam kliky 170mm), ale prakticky to nevadi - jedes dal, akorat se vomlacuji pedaly. Na drahu uz to chce stred vys, tam je to o drzku.
    Jeta silnicni ocelka se da koupit levne.
    PETUS
    PETUS --- ---
    MARASAN: KCHARI: No uplne presne nevim podle ceho se ty ramy klasifikuji, ale kdybych mel uvest priklad, tak se mi celkove stavbou libi treba tohle koleso na fotce :) Po shopech uz jsem koukal, svareni tedy je nakladnejsi?

    Co se tyce starych ramu klasickych kol, tak by me jeste zajimalo, jestli tam neni napr. problem s nizko umistenym stredem? (nemaji original fixed gear ramy stred vys?). Abych v zatackach i pri pouziti kratsich klik (160/ 165mm) neskrtal pedaly o zem? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam