• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SALO: piratislava byla i minuly rok dana dohromady pomerne v posledni chvili, uplne bych se toho nevzdaval ;) a TSE.. znal jsem ty lidi, nektery fajn, nektery min. navic tam Armin (orga) prevazne lakal/tahal lidi, kteri maj festku doma ve vitrine, a na sve predrazene zavodni kola sedaji o vikendu v hezkem pocasi. ne, ze bych jim to zakazoval, at si jezdi, mir a laska.. ale v hospode preci jen radsi sedim s jinym povlem.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: z dostupnych informacii to vyzera, ze sa asi tento rok nakoniec TSE/THE nezorganizuje.
    alternativna akcia Piratislava este nema dany datum.

    po troch rokoch na to asi tym padom tuto zimu prdim..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: fer, dik.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: zrovna pred par minutami som pisal ZSIS, ci nema nejake info :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    vite nekdo blizsi info o TSE 2013? Tady na foru:
    The Slovakia Experiment 2013 | FORUM.mtbiker.sk - Slovenský bike web
    http://forum.mtbiker.sk/maratony-xc/the-slovakia-experiment-2013-t30249.html?view=unread
    borci resi cestovai az nekam do HU, ale nedozvedel jsem se ani, jestli vubec neco bude nebo na to pristi rok kaslou.
    SALO
    SALO --- ---
    uz tuto sobotu:



    Mistrovství České Republiky v Single Speedu 2012: zdá se mi o MČRSS bílém!
    http://ceskyss.blogspot.cz/2012/12/zda-se-mi-o-mcrss-2012.html
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAESTRO_007:
    SN0WCRASH:
    ono taky, kdyz clovek tak ci tak hodla pouzivat brzdy, tak to neni problem.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SN0WCRASH: ne... ale takhle se to resilo naprosto bezne v silnicnim pelotonu na treninkovych kolech na zimu.... :) ...par "zimnich priprav" jsem na tom kdysi odjezdil... :) ...byla skoda nicit drahove naby na prosolenych cestach...
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    MAESTRO_007: neni to z hlavoveho ale ze stredoveho taky sem to tak mel :D ale radsi sem koupil fixie nabu
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MAESTRO_007: tyvole, pat & mat riesenie :) To na tomto jazdis v tych prazskych kopcoch?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: kamos to takhle urval ...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MARASAN: vsechno to srubuje na ten zavit na naboji :) ...misto "lockringu" jsou tam ty podlozky se zavitem... nasrubuje jich tam kolik se vleze a zakontruje mezi sebou... na kole s brzdama se to nepovoli :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: kam da lockring? ledaze by to fixnul loctitem.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CLOVICEK: zafixovat se to da.... nemas totiz naboj na kazetu ale srubovaci 4 kolecko.... misto 4 kolecka tam nasrubujes vhodny pastorek se zavitem, vystredis to podlozkama se zavitem z hlavoveho slozeni ktere tam pasuji a mas fixed naboj...

    vozil jsem to tak na kole s brzdama a zadny problem.... ale na skidovani atd lepsi original :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    ZSIS: ja už přehazovačku i přesmykač sundal, zkrátil řetěz a zkouším :) Jsem se do toho kola zamiloval, jen me trha uši ten cvrkavý zvuk volnoběžky, tak pořás šlapu :-D už se těším na ten fest náboj :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: asi to ze si bol trolled :D
    P414
    P414 --- ---
    46/16....

    Nějáké tipy na kvalitní helmu ,,,,, ?

    Díky,,,,
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    Co jezdite za prevod na fixce po praze? ja letos skoncil po par zmenach na 46/15, kopce moc nejezdim, ale daj se;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    CLOVICEK: brzdy si nech, pro zacatek urcite dobry napad. prevod si vyzkousej takhle, proste si neco vyber a prestan pouzivat prehazovacku. behem par dni bys mel prijit na to, kterym smerem to pujde.

    vyser se na nejaky fixovani ctyrkolecka.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: co ma spolecnyho lak a chromovani krom toho, ze jde o povrchovou upravu ?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já bych chtěl matný chromování! bomba! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam