• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: prijde mi, ze ty diagonaly blbe drzi nohu ve skidu, urcite hur, nez standard.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: ZRIZENEC: osobne radsej horizontalny model, ako diagonalny http://restrap.co.uk/shop/horizontal-straps

    KCHARI: jj, od BLB mam hromadu dielov a pridu mi dost fajn za tu cenu
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    AHASVER: jo flexou, ale fakt poror na to. Dneska bych to už dělal mikronářadím od Dremel asi 5x čistěji a příjemněji.
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZRIZENEC: nieco na tento sposob by som odporucal, flat pedale.
    New Black Wellgo Pedal Double Straps Fixed Gear Fixie BMX for Platform Pedals | eBay
    http://www.ebay.com/...lgo-Pedal-Double-Straps-Fixed-Gear-Fixie-BMX-for-Platform-Pedals-/270911682037?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item3f139835f5
    Mozes na tom jazdit s normalnymi topankami a da sa do toho dobre opriet aj ak nahodou jazdis brakeless.
    Samozrejme su aj s krajsim dizajnom etc.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    dobre premluvily ste me. nejakej typ kde je sezenu?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH: nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, zkoušet to sám :) i kdybych neměl rád ten rám, tak mám rád sebe
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZRIZENEC: mal som klipsne a nevedel som s nimi poriadne skiddovat. Bud straps alebo rovno clipless.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: flexa. Idealne v rukach niekoho, kto s nou vie zaobchadzat :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZRIZENEC: zkus jen strapy, ja osobne nemam klipsny rad treba proto, ze sou casto dlouhy a strejcham o predni kolo, coz nevadi na silnicce, kde muzes prestat slapat, ale festka je jina. Strapy se navic daleko snadneji vyrabi diy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: jasne, ale sou ramy, ktery zesinglovanim/zfestkovanim ziskaji. ramu je plno.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SALO: obávám se, že většině z nás, kteří recyklujeme rám na SS/FG, je pozdější použití rámu na ne-singlespeed použití úplně u prdele :) jinými slovy první fixku si děláme z rámu, který by jinak šel do sběru, takže něco jako "pozdější použití" pro něj prakticky neexistuje...
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    zdravim, zrovna resim pedaly na repas myho favorita, chtel sem tam nejaky vesely klipsny a jediny co sem objevil bylo na ebay par peknejch kousku ale je to ze spojenejch statu a postovny je $26. Ma tam troje, nechtel by je nekdo taky zkousit vyhrat a podelit se pripadne o postovny? tady sou odkazy na ty dvoje ktery nechci. Objednaval bych to na sebe.
    Soma Green Pedal Set with Toe Clips and Straps | eBay
    http://www.ebay.com/itm/soma-green-PEDAL-SET-with-toe-clips-and-straps-/151003365262?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item2328807f8e
    Soma CKC Wbase Pedal Set with Toe Clips and Straps | eBay
    http://www.ebay.com/itm/soma-CKC-WBASE-PEDAL-SET-with-toe-clips-and-straps-/151003366809?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item2328808599
    SALO
    SALO --- ---
    AHASVER: to druhe.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    KCHARI:
    MARASAN: díky
    SALO: prosím o upřesnění "akehokolvek pouzitie" - mluvíš o následnym provozu (a pokud, tak proč) nebo o případným pozdějším ne-singlespeed použití? děkuju
    SALO
    SALO --- ---
    super sposob ako ten ram znehodnotit na akekolvek dalsie pouzitie.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: jak pise KCHARI
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    AHASVER: sem vzal flexu a vsechno prebytecny odrezal :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ahoj, prosím o radu/zkušenost
    když singlespeedujete starý kolo, zkoušel jste někdo zbavovat se všech možnejch výstupků na rámu? ať už to jsou výstupky na přehazovací páčky nebo ty vaničky a očka pro vedení lanek a bowdenů...
    našel jsem pár doporučení na angl. fórech, ať to nikdo radši nezkouší, ale dost málo, aby se mi to chtělo poslouchat :) takže pokud jste tu někdo úspěšně dělal zásahy do rámu, který dobře dopadly, velmi by mě zajímalo jak

    děkuju za pomoc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam