• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    shanim pronajem fixky na den dva v Praze.
    zvazuju, ze si ji koupim, ale nejdriv se na tom chci poradne po Praze projet, abych vedel, jestli tohle na prazskej provoz vubec dava smysl. merim 197, takze radeji nejakej vetsi bike. zaloha v keši a opis OP, plus Vam za pronajem muzu něco zaplatit. budu vdecnej, dik.
    SOL
    SOL --- ---
    MARASAN: ten rám je 62 a konečně mi připadá akorát
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SOL: zrovna stavim barevne hooodne podobnou vec, akorat trochu min cerny a vic stribra. uz cekam jenom na zadni naboj. brzo poslu foto
    BIGI
    BIGI --- ---
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    moje diskokrysa(uz je to moje druhy kolo na ktery sedi popis "diskoteka vytazena z popelnice":)

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: tiez sa nejak neviem vysomarit z tej geometrie. O sklone sedanky ani nehovoriac :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SOL: to mas tak 2,1 m, ne? nebo jsou to 24" kola ;-)
    SOL
    SOL --- ---
    Ták jestě ne uplně dodělaná, ale má festka 2.0
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NIKOLATESLA: jestli ti pripadne ze mas povoleny vyplet tak si vsechny draty pritahni rovnomerne a pak povol ty co se ti zdaly moc povolene (podle toho jak to bude hazet).... pritahnuti na opacne strane muzes taky zkusit... a uvidis jak se to zachova.... ale asi nic moc....
    SALO
    SALO --- ---
    AHASVER: a si si isty, ze si tam nikdy nebudes chciet davat kosik na bidon?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    AHASVER:
    zaletovat. v jakymkoliv zlatnicko/šperkařsko/svářečskym ateliéru ti to nechaj udělat. mosazná pájka je nejlepší. protože kit nevydrží pískování. kov jo.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    mate nekdo zkusenost s kolama Sole? uvazuju o tomhle: http://solebicycleseu.com/en/bikes/48-the-ofw-presale.html
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: nn, na ty patky se jich klidne zeptej. bezne v lakovne maji spoustu ruznyho materialu na maskovani, dirky, zavity a pod. jsou na podobny veci nachystani.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MARASAN:
    MAESTRO_007:
    dík, no. zjevně jsem se měl zeptat dřív než den před lakováním :) achjo, už je hezky. asi tam nechám díry a na chromovaný patky kašlu
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    MAESTRO_007: jj, ale mě právě ty dráty připadaj docela volný a nechce se mi je ještě víc povolovat tak jsem sí říkal jestli bych stejného efektu nedosáhl tím že bych utáhl dráty na protilehlý straně kola od toho házení.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: 2 - nestaci. cokoliv tam das, to otryskaji. Mozna by ses mel domluvit s lidma, kteri to budu delat.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    AHASVER: je vnich zavit? :) zasrubuj tam sroubek...

    NIKOLATESLA: v miste kde haze nahoru (smerem od naboje) musis draty pritahnout... tam kde haze dolu (smerem k naboji) musis povolit....
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    taky bych měl otázku. když mám trochu rozcentrovaný kolo, který ovšem nehází do stran ale vertikálně směrem k náboji. pomůže když utáhnu dráty na protilehlý straně kola?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ahoj, prosím o radu/y

    1) mám na rámu odřezaný "špuntíky", který původně sloužili k uchycení nosiče na lahev. zůstaly po nich díry. pán v lakovně nedoporučuje je zakytovat - myslíte, že je ok nechat je, jak jsou? (rám bude mít černou barvu, tj. nemělo by to být moc vidět, jde mi o technickou stránku věci)
    2) řešili jste někdy zakrývání pochromovaných částí rámu? konkrétně patky... stačí je před pískováním přelepit papírovou páskou?

    díky za pomoc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam