• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok... kde v Praze kdyžtak vyzkoušet singlespeeda? neni na náplavce nějaká půjčovna? abych zjistil třeba po hoďce jaká veliksot rámu mi vyhovuje?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ: hm, se ti musim kouknout, mozna mam doma jeste obal (to je totiz zaroven ta sablona). mozna to byl i uzkej. coz, jak psano, s tlustym retezem NENI PROBLEM. jak je vidno, jezdil jsem s tim.

    takze prosim vas, uz prestante resit sirku retezu. jediny, co je problem, je natahnout tenky retez na tlusty prevodnik/sprocket, vsechno ostatni nema smysl resit.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SN0WCRASH: diky, koukam na to kliky krasny, cenove uz je to vic.....
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    HONDZIQ: nenasel jsem u nich nic na jednoprevodnik 46 zubu...
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ZSIS: diky a kterej to od gebharda si mel? mne prave v servisu rikali ze gebhard na singla dela jen ty plny, kterej mam na festce, ze prej ty odlehceny jsou na uzsi retez nebo co... tak se v tom trochu ztracim, ze 5ti packa ma i vic rozmeru vim....
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ: "klasicky s 5ti packama" maji, podle znacky, taky ruzny rozmery. gebhardt na to ma pekny sablony, jak zjistit, jakej prumer potrebujes.
    ja osobne jsem dost dlouho mel odlehceny prevodnik. byl koupenej u gebhardta. jezdil jsem s nim na festce. dojeli jsme z vidne do budapeste, tak nevim, co by na tom melo byt spatneho ;) tady je to pekne videt..


    momentane mam jinej, jen ze byli potreba cely novy kliky. ale klidne bych zas sel do odlehcenyho, i opticky se mi vic libi.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VRZZ: este mi napadlo, ze to je iba chainring. Cely set mas trebars aj od bricklane bikes.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VRZZ: ja jazdim na velosolo a spokojnost.
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    VRZZ: znáš třeba značku shimano??
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    shanim prevodnik singlespeed 46 zubu na kliky, idealne novy, kliky mam klasicky s 5ti packama, prevodnik bych chtel odlehceny ne plny jako na fixku, Gebhart dela prave jen plny, vite nekdo jeste o necem jinym? Diky moc
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DIRTJUMPER: riaditka s oldschool feelingom su celkom fit, napriklad moustache handlebars, mas viacero moznosti ako ich drzat, su celkom pohodlne
    a zaroven mas stale sportovy posed. Akurat mi prislo celkom tricky na to hladat brzdove packy.


    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: 59-60.
    ak na tom chces sediet ako na gauci, tak si kup holandsky mestsky bicykel.
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok, takze velikost bych mel shanet tak 60? a pak to kdyztak dohnat treba riditkama ktery nebudou rovny ale jakoby zahnuty o 90 stupnu k jezdci? takovy ty oldschoolovky... a nebo kratsim predstavcem a vlastovkama?
    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: ale pozri, ak to chces silou mocou skusat na vlastnej kozi, ja ti ten ram kludne predam.
    vidlica ma normalne dieru na brzdu, zadna stabva taktiez. co sa tyka komponentov, do 5000 by si to mohol cele v pohode poskladat.
    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: budes tam namackany ako v krabici
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    SALO: tam mi je to napriklad jasny, u toho ramu ne ;)
    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: v com su zle o tri cisla mensie topanky?
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Diky za rychly odpovedi :) A v cem je spatnej malej ram? respektive když při dlouhym ramu mě boli za krkm jak jsem v predklonu a koukam se rovne tak co by bylo spatne pri mensim ramu?
    SALO
    SALO --- ---
    mozno rovno na nastenku? :)

    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DIRTJUMPER: Sam mam 192 a vrele nedoporucuju takhle malej ram, tohle uz je fakt moc malo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam