• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PULP121: to je strasne hnusny kolo
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BLACK_ONYX: 25C, vsetky povrchy. Ono, ak ti koleso zapadava medzi kocky, je fakt nacase popremyslat nad zmenou trasy.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    BLACK_ONYX: 25. Trasu volim tak abych po kostkách nejezdil.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    BLACK_ONYX: 28 dost dobry pro mne teda ... 37 mi prijde uz moc, na zimu nandavam 32 a prijde mi to dost.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Na jak sirokych plastich jezdite? Nejak nedavam kostky v centru na 28, premyslim o 37. Jsem zvedav jak obludne to bude na favu vypadat :)
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    VRZZ: tak to je smutný, protože v tom případě vůbec nevíš, co hledáš.. doporučuju teda buď horáka od authora, nebo zkus při hledání shimano chainring přidat ještě kouzelné dura ace,)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok... kde v Praze kdyžtak vyzkoušet singlespeeda? neni na náplavce nějaká půjčovna? abych zjistil třeba po hoďce jaká veliksot rámu mi vyhovuje?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ: hm, se ti musim kouknout, mozna mam doma jeste obal (to je totiz zaroven ta sablona). mozna to byl i uzkej. coz, jak psano, s tlustym retezem NENI PROBLEM. jak je vidno, jezdil jsem s tim.

    takze prosim vas, uz prestante resit sirku retezu. jediny, co je problem, je natahnout tenky retez na tlusty prevodnik/sprocket, vsechno ostatni nema smysl resit.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SN0WCRASH: diky, koukam na to kliky krasny, cenove uz je to vic.....
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    HONDZIQ: nenasel jsem u nich nic na jednoprevodnik 46 zubu...
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ZSIS: diky a kterej to od gebharda si mel? mne prave v servisu rikali ze gebhard na singla dela jen ty plny, kterej mam na festce, ze prej ty odlehceny jsou na uzsi retez nebo co... tak se v tom trochu ztracim, ze 5ti packa ma i vic rozmeru vim....
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ: "klasicky s 5ti packama" maji, podle znacky, taky ruzny rozmery. gebhardt na to ma pekny sablony, jak zjistit, jakej prumer potrebujes.
    ja osobne jsem dost dlouho mel odlehceny prevodnik. byl koupenej u gebhardta. jezdil jsem s nim na festce. dojeli jsme z vidne do budapeste, tak nevim, co by na tom melo byt spatneho ;) tady je to pekne videt..


    momentane mam jinej, jen ze byli potreba cely novy kliky. ale klidne bych zas sel do odlehcenyho, i opticky se mi vic libi.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VRZZ: este mi napadlo, ze to je iba chainring. Cely set mas trebars aj od bricklane bikes.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VRZZ: ja jazdim na velosolo a spokojnost.
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    VRZZ: znáš třeba značku shimano??
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    shanim prevodnik singlespeed 46 zubu na kliky, idealne novy, kliky mam klasicky s 5ti packama, prevodnik bych chtel odlehceny ne plny jako na fixku, Gebhart dela prave jen plny, vite nekdo jeste o necem jinym? Diky moc
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DIRTJUMPER: riaditka s oldschool feelingom su celkom fit, napriklad moustache handlebars, mas viacero moznosti ako ich drzat, su celkom pohodlne
    a zaroven mas stale sportovy posed. Akurat mi prislo celkom tricky na to hladat brzdove packy.


    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: 59-60.
    ak na tom chces sediet ako na gauci, tak si kup holandsky mestsky bicykel.
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok, takze velikost bych mel shanet tak 60? a pak to kdyztak dohnat treba riditkama ktery nebudou rovny ale jakoby zahnuty o 90 stupnu k jezdci? takovy ty oldschoolovky... a nebo kratsim predstavcem a vlastovkama?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam