• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    děkuju!
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SHYLOCK: alfalux na smichove piskuje ramy za 150 myslim.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: četl jsem bike forum a jediný co jsem zjistil, že "ke Štěrbovi ne" ))
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    čau,nevíte prosím o někom, kdo by mi v Praze opískoval rám kola?předem dík!
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    PULP121: hele, poradim jenom málo, tak se dopředu omlouvám, ale já třeba jsem si užil dost legrace s ručním leštěním beranů - louhem (obsaženym v pěnovym čističi na trouby ve spreji), jemnym smirkem a silichromem. výsledek (podle mě) docela efektní, navíc, pokud máš intelektuální/kreativní práci, tak je to docela dobrá činnost na odreagování...

    jinak leští možná v galvanovně galvenn na p10, ale nevim to jistě a navíc mě tam nasrali na hovno komunikací, takže rovnou říkám, že nedoporučuju
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. nevíte o nějaký firmě v praze kde leští kov? jo, a vim že nejlevnější chromová vidlice stojí šest stovek...;-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    “Bicycles are here to stay. And the whole thing about bicycles — have fun — it’s one of those childhood things, you’re on a bike, you’re liberated. You can’t do anything else when you’re on a bike, you’re in another world, a free world, by yourself!”
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ZSIS: jo nejdriv jsem myslel ze budu jezdit po meste, ale to me na fixce a uzkejch gumach nebavilo a mel jsem 42/16 a pak jsem zacal jezdit jen po rovince po cyklostezkach na vyjizku, poradne se rychle profrcet, zalehnout do beranu a makat a citit tu radost a na to mi uz ten prevod nestacil, tak jsem dal 46/16 a nakonec 46/15 a jsem uplne maaximalne spokojenej:) je mi 32 najezdeno mam hodne, hlavne pro radost a ten pocit, vim ze ten prevod je na hrane, ale na moje pouzivani prave v pohode... :)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    ok, díky za poznatky. dám to do servisu :)
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    DIRTJUMPER: Není to blbost. Pokud si to chceš vyplíst sám tak to udělej. Narazíš sice na pár problému, ale to je snad normální když se učíš nový věci. Ovšem jestli ti jde jenom o to mít nový kola a na nějaký sbírání skillů nehledíš, tak je určitě jednoduší si to nechat vyplíst v servisu.
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    já jsem kola vyplejtal několikrát .. a skoro nikdy jsem netrefil dýlku drátů. Taky jsem to zkoušel různě počítat, ale většinou marně.
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    DIRTJUMPER: za jedno..ale napriklad predni muzes koupit komplet zapleteny (za podobny penize)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    TOMBSTONE: za jedno kolo nebo za obě 500 Kč?
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    vyplete ti to kazdej cykloservis, cena cca 500+ (i s dratama). btw, do bajkazylu bych ted nejezdil;-)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    ZSIS: No nejradši bych koupil vypletený kola, ale chci mít vzadu torpédo a vypletený kola s torpédem jsem nikde na netu nenašel..
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIRTJUMPER: to chces neco tak specialniho, ze to nelze koupit v celku? podle vseho, jestli nejde o neco ultra exotickyho, nebo to nedelas aspon pro 10 lidi najednou, tak se vlastni vypletani kola financne moc nevyplaci. podle vseho. ale par lidi to tady imho uz zkouselo, tak at reknou, kolik casu, namahy atd. v tom je ;)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    na to jsem viděl nějaký vzorce na netu... ale jsem v tom laik. jestli je to blbost, jak se mi snažíte říct tak mi prosím jen řekněte kdo mi v Praze levně a kvalitně vyplete dvě kola. Díky
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    aha aha.. a dýlku drátu vybereš taky podle nákýho návodu na internetu ?
    QYDO
    QYDO --- ---
    DIRTJUMPER: to už jim to dej rovnou celý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam