• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    ZRIZENEC: leží mi doma 52 sachs, ale to už je na singla velká pila... (. taky si myslim že zadní kolečko je levnější a nebudeš kouzlit s řetězem...
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    ZRIZENEC: co zkusit dozadu 16? je to levnejsi varianta
    PULP121
    PULP121 --- ---
    nemáte kluci někdo tip na ráfek s 28 dírama? nemůžu skoro nic najít. je to na starej cmapa record náboj s vysokou přírubou.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Nevali se nejakymu prazakovi doma prevodnik vetsi nez 42T na 5 sroubu na pujceni na par dni trebas za plzen v plechu nebo tak. Momentalne mam 42T (vzadu 17T) a z kopce je to fakt mixer, zaroven ale potrebuju zvladat lysolajsky udoli nahoru. Jezdim tam skoro denne do prace. Rad bych ozkousel nejakej vetsi tac, nasel spravnej prevod a pak si ho poridil.
    C00BA
    C00BA --- ---

    Modrak (Favorit z Aukra) alias Spina uz se zacina rysovat.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: nazi-bike? :'D
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    SALO: wow. to vypadá bezvadně. určitě přijdu, nikdy jsem na dráze nejezdil tak si to chci zkusit. kdo jdete tak lajkněte.
    SALO
    SALO --- ---
    uz o tyzden v stredu 19.6. v Prahe na velodrome na Trebesine, omnium.
    pridte si skusit zajazdit na velodrome, alebo sa aspon pozriet.

    • registracia od 16:50
    • start o 17:30

    format:
    omnium (1 okruh s letmym startom, hladky pretek na 10 kol, vyradovacka)



    Závody a výsledky / 2013 / Dráha / Informace - UAC
    http://www.uac.cz/zavody-a-vysledky/2013/draha/zavod-109/informace/
    KAREL_AKRYL
    KAREL_AKRYL --- ---
    TICK
    TICK --- ---
    PULP121: sick!
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    děkuju!
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SHYLOCK: alfalux na smichove piskuje ramy za 150 myslim.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: četl jsem bike forum a jediný co jsem zjistil, že "ke Štěrbovi ne" ))
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    čau,nevíte prosím o někom, kdo by mi v Praze opískoval rám kola?předem dík!
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    PULP121: hele, poradim jenom málo, tak se dopředu omlouvám, ale já třeba jsem si užil dost legrace s ručním leštěním beranů - louhem (obsaženym v pěnovym čističi na trouby ve spreji), jemnym smirkem a silichromem. výsledek (podle mě) docela efektní, navíc, pokud máš intelektuální/kreativní práci, tak je to docela dobrá činnost na odreagování...

    jinak leští možná v galvanovně galvenn na p10, ale nevim to jistě a navíc mě tam nasrali na hovno komunikací, takže rovnou říkám, že nedoporučuju
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. nevíte o nějaký firmě v praze kde leští kov? jo, a vim že nejlevnější chromová vidlice stojí šest stovek...;-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    “Bicycles are here to stay. And the whole thing about bicycles — have fun — it’s one of those childhood things, you’re on a bike, you’re liberated. You can’t do anything else when you’re on a bike, you’re in another world, a free world, by yourself!”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam