• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    VRZZ: Co tam máš prosím tě za kola a kliky?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: ja znam jeden takovej milej kramek v jicine, hned naproti rybnicku/koupalisti. a maj tam plaste kenda za ~200kc! no neber to, kdyz to je misto brzdovejch desticek...
    QYDO
    QYDO --- ---
    CROME: mel si hodne vytahanej retez co ti ohobloval pastorek.. dej novej

    resil jsem to nedavno
    CROME
    CROME --- ---
    Cau,

    mam takovy dotaz, po vymene retezu na festce me kdyz do toho poradne slapnu zacne na zadnim kolecku drhnout zuby, nevite cim to muze byt? Je to jen kdyz se opru do pedalu, nerad bych neco oddelal

    diky za radu
    PULP121
    PULP121 --- ---
    klucí poradte mi prosimvás nějaký normální cyklo kde neprodávaj jenom karbonový meridy, elastáky pro paničky a podobný píčoviny. potřebuju normální oldschoolový železářství kde seženu dráty, niple a podobný věci. železářství. kam jezdíte vy?
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok, děkuju :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIRTJUMPER: takhle nejak. Proste sroub. Nesrat se s tim.



    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: 8mm srob, s velkou hlavou, aspon 3cm dlhy, aby ti tam vliezla aj podlozka (osobne by som tam radsej dal dve, z kazdej strany jednu)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    dirka ma prumer 8,5mm, sroub je tlustej 7,86mm a dlouhej 36,1mm.

    mel by sis hned u obi i poridit tohle:
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Posuvn%C3%A9_m%C4%9B%C5%99%C3%ADtko
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIRTJUMPER: tak si nejak zmer tu dirku, ne? i kdyz, moment, me tu visi jeden dojebanej f2 na zdi...
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    ZSIS: A nevis aspon rozmer sroubu? nechce se mi s ramem jit do OBI a pomerovat :D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIRTJUMPER: no, koupil bych nejakej sroub kterej se tam vejde, a k tomu matku. co treba tu paku podlozit nejakou gumou? stara duse nebo zbytky omotavky riditek.. bych se s tim moc nesral.
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Vite nekdo jakej sroub a matka jsou zapotrebi na sedlovou trubku na ram klasickyho favorita f2? Az ted mi doslo ze to jediny mi chybi ke slozeni kola ale je to docela zasadni :D Jo a jeste co se dava jako podpozka pod uchyt paky od torpeda k ramu aby se neodiral lak na ramu? Chci zitra vyjet a ted uz nikde v Praze nejsou otevreny zadny cykloshopy ale zrovna tyhle dve veci by mohli mit nekde v OBI treba si myslim..
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    tady mam par veci navic, co jsem vyhazel, kdyby nekdo chtel nejak zuzitkovat: [ OFFERINGNABÍZÍM: Dily na kolo - favorita / Praha ]
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VRZZ: rozhodne tomu nemozno upriet styl :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SALO: jo takle, no ja to delal takovy free ;) je to brachy kolo :-P
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: na tej fotke to vyzera, ze ta zlata farba presahuje na omotavku a riaditka. alebo je to len tak hnusne omotane tou paskou :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SALO: nevim co myslis :)
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: skoda, ze si si tam nedal maskovaciu pasku. inak je to dost podarene.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    DIRTJUMPER: dali mi ho kluci z Headquarters, nevim co je to presne zac
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam