• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RYNTINTIN: to je fakt prekrasny kolo, gratuluju :) kez by se nekde prodavalo, okamzite bych ho koupil, presne tak jak je :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    RYNTINTIN: tyjo ten starej obouchanej ram byl bozi! skoda ho :)
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    tak tady teda dodávám info k mojí krásce, chvilu mi trvalo než jsem si našel čas...

    Rám: ESKA, praktický nevím ani rok výroby ani o jaký se jedná model…pokud někdo odhadnete o co se jedná budu rád...štítek je dokoupenej=))) ale dal jsem mu novej podklad, barvu a lak…
    Vidlice: RH+O
    Nába: IRO PREMIER 120MM FIXED
    Ráf Z.: VELOCITY Chukker
    Ráf P.: IRO Cold Fusion
    Plaště: RUBENA Syrinx
    Hlava: Tange
    Střed: Thun
    Kliky: STURMEY-ARCHER T46
    Pastorek: 14ka neznám výrobce
    LockRing: BLB
    Řídítka: BLB
    Gripy: FOCALE44 Keirin Grips
    Představec: teď tam mám RH+O
    do sloupku vidlice jsem použil redukci na představec. A zbytek jsou no name…

    VRZZ
    VRZZ --- ---
    CABANNOS: kliky jak vidis, normos favorit, mam k tomu i stredovy slozeni. Kola jsou uz prodany, mam jen plaste
    QYDO
    QYDO --- ---
    ani nevim kolikatka je tenhle, ale asi jo
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    QYDO: uz bys i uzil vetsi ramec, ne?
    QYDO
    QYDO --- ---
    ZSIS: já jezdim zásadně jenom na internetu
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    QYDO: je to nejak moc cisty, jezdis na tom vubec?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOMBSTONE: tak, prvni pul rok, hlavne prvnich par tydnu, celkem bolestne. ale prubezne se to zlepsuje, a tak po pul roce uz bych to za nic nemenil, ja je mam hodne rad. siroky na tom nic neni, to je brooks team pro, celkem klasika na silnicni kola. brooks ma v nabidce o hodne hodne sirsi modely.
    QYDO
    QYDO --- ---
    já jsem taky teda cvaknul svoje, kdyby to nekdo daval na tu nastenku

    PULP121
    PULP121 --- ---
    ZSIS: haha, díky! :-)
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    jak se jezdi na tehle sirokejch kozenejch sedlech?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    mno, a kdyby nekoho zajimalo, jak dopadlo moje stary kolo... jak uz jsem nekde zminoval, auto mi vzalo prednost a ja pristal na vsech 4rech na jeho kapote. ram byl trosku narazenej, nicmene jsem si rikal, budu opatrnej a pojedu dal. par hodin na to se to cestou domu pode mnou slozilo. otres mozku. no, nejezdete na vecech, o kterych vite, ze maji vadu.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    jelikoz ted mam taky takovej strasne chytrej telefon s celkem dobrou cockou, tak tohle je moje masinka zhruba od silvestra. tak kdyby to nekdo mohl aktualizovat na home, diky ;)


    ram je mozna rakouskej RIH nekde z 80ych let, ale moc bych se na to nespolihal. koupil jsem levne pres kamarada, jelikoz byl potreba rychle novej. urcote to podle geometrie teda je drahovka, ale mozna si tam tu nalepku "RIH" taky jen dal, ze zrovna byla po ruce :) vahove moc nic, celej stroj vyjde zhruba na 10kg, zato poctiva ocel. vyjma ramu jsou vsechny ostatni dily vlastne z kol minulych. nalepky tam jsou, protoze se mi bila proste nelibi. nicmene, zrovna nic jinyho nebylo, a ted sme kamaradi.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    VRZZ: Co tam máš prosím tě za kola a kliky?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: ja znam jeden takovej milej kramek v jicine, hned naproti rybnicku/koupalisti. a maj tam plaste kenda za ~200kc! no neber to, kdyz to je misto brzdovejch desticek...
    QYDO
    QYDO --- ---
    CROME: mel si hodne vytahanej retez co ti ohobloval pastorek.. dej novej

    resil jsem to nedavno
    CROME
    CROME --- ---
    Cau,

    mam takovy dotaz, po vymene retezu na festce me kdyz do toho poradne slapnu zacne na zadnim kolecku drhnout zuby, nevite cim to muze byt? Je to jen kdyz se opru do pedalu, nerad bych neco oddelal

    diky za radu
    PULP121
    PULP121 --- ---
    klucí poradte mi prosimvás nějaký normální cyklo kde neprodávaj jenom karbonový meridy, elastáky pro paničky a podobný píčoviny. potřebuju normální oldschoolový železářství kde seženu dráty, niple a podobný věci. železářství. kam jezdíte vy?
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ok, děkuju :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIRTJUMPER: takhle nejak. Proste sroub. Nesrat se s tim.



    SALO
    SALO --- ---
    DIRTJUMPER: 8mm srob, s velkou hlavou, aspon 3cm dlhy, aby ti tam vliezla aj podlozka (osobne by som tam radsej dal dve, z kazdej strany jednu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam