• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    BIGI: nerozumiem, co ma spolocne Hoy s Förstemannom (ktory trpi dedicnou generickou poruchou a v celej rodine im rastu stehna)?
    BIGI
    BIGI --- ---
    napred trening, kdyz je natrenovano, tak hura na velodrom ))


    PULP121
    PULP121 --- ---
    přiznávám, to vedení bowdenu zadní brzdy by šlo udělat líp.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    CROME: stavěl jsem ted tuhle esku. a když si připočtu něco za práci (rozuměj třikrát cesta do lakovny, cesta přes celou prahu pro komponenty, a to nepočítám telefon a podobný sračky a musíš to rozloži, složit, promazat, umejt a vyčistit) a to že jsem to stavěl pro kamaráda ( =charita) a s náklady lehce přes dva tisíce, tak tři tisíce jsou celkem přijatelná cena. za tu mojí, samozřejmě. ne ten shit co prodávaj na lebikes ;-)





    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SALO: no, já ještě, upřímně, nevím, jestli tam vůbec budu mít tyhle řidítka. doteď jsem drandil na 2x těžším městskym cruiseru, na kterym jsem zpříma koukal z výšky dvou a čtvrt metru na střechy aut... tohle pro mě bude porod č. 2

    jinak veřejně díky za rady a podporu, byť jsem je pravděpodobně nebyl schopnej řádně uplatnit :) čas ukáže
    SALO
    SALO --- ---
    AHASVER: za mna cierna omotavka a hlavne gumy na telo brzdovych paciek, ak nechces mat cierne ruky od hliniku.
    ocenis to hlavne za mokra a ked prestane byt vonku 30'C :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    CROME: za jedno děcko z marketingu řikám, že mně se to vůbec nelíbí...
    CROME
    CROME --- ---
    HARVIE: slusna hipsterina, ram liberty za 3000 ae jo deckam z marketingu se to bude libit
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH: hele, zatím jsem na něm ještě ani nejel :)) teď ho mám po čtyřměsíčním porodu plný zuby, ale možná bude omotávka, uvidím, jak mi to bude vyhovovat, jsem rekreační jezdec
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: gripy alebo omotavka? alebo nic?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tojemoje

    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: jo, mas recht, musi byt z nerezu, ale ty jsou.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: lesti sa iba nerez, bezna ocel ti skoroduje. spojky (slangovo mufny) sa z nerezu bezne nerobia, preto sa skutocne chromuju.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    aha. ok! to vyjde i levněji.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    mufny se lesti, nechromujou.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: http://www.lohrmetall.com/ :D

    a ne, nevim jak to delaj. afaik ale chrom neni jedina moznost, mistama jsou videt starsi ramy, kde mufny maj proste "jen" jinou barvu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam