• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: je to obyc "tuzexova" F1
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    TICK:
    SHYLOCK: F1 special (nejsportovnější z nejsportovnějších!) to urcite neni :) ...ten na 100% nema navarky na blatniky

    laborovat jestli je to F12 nebo ruzne jine stare typy F1 se mi nechce, chce to googlovat a procitat.... je to proste klasicky favorit co se bude kroutit :) ....ale za ty prachy dobre
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    TICK: díky, jsem velmi rád za netechnickej styl vyjadřovnání....jojo,slo mi o to, jestli to je F1čka:)..jedinej indikator, kterej mi je známej je prave vzdalenost středu od zadního kola:)..ok, tak já ještě poprosim chlapíka o fotky a když to klapne tak mě čeká 300km v pedálech:)
    TICK
    TICK --- ---
    SHYLOCK: nevím jakej je důchodcovskej, favority krom F2 asi všecky :) ale pokud máš zálusk na F1 (nejsportovnější z nejsportovnějších!) tak dle jednoočka na zadní blatník a vzdálenosti zadního kola od středu, bych řek že to snad je on (mám u sebe). Po brouzdání po internetech jsem odtušil, že F1 se pozná od těch výletních verzí dle druhu navaření zadní stavby na sedlovku nahoře. Pokud je svár venkovní tj - trubky zadní stavby jsou z venčí přilíplý na rámu a není přes ně 'přehozená' sedlovková mufna (nejsou zasunutý a navařený pod mufnou ale z venčí), pak je to patrně F1, taky vzpěra pro brzdu na zadní stavbě by měla být trubka s malým průměrem a ne přibodovanej kus plechu. Omlouvám se za svůj netechnický styl vyjadřování, snad je vše jasné.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    ahoj, co si myslíte o tomhle kole: http://sport.bazos.cz/inzerat/33558534/Kolo-Favorit.php
    Má smysl kvuli tomu jezdit Pha Břeclav? (zpátky bych si to dal na kole:) ) Tolik se v tom nevyznám, ale mám dojem, že to není ten "důchodcovskej rám", ne? Chlapík mi to dá za 1700,-.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    /nemate nekdo tip na nejakou kompilaci agresivniho jezdeni po meste? ukopavani zrcatek atd? :D (neco jak Line of Sight, ale spis takove best of nejake .))

    ...flame o tomto stylu jezdeni prosim nerozjizdet, samozrejme ze ho odsujzuju a nijak nepodporuju :))
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: ten prevodnik je na jazdenie za dernou
    TICK
    TICK --- ---
    SN0WCRASH: naštěstí to taková dřina nebude, bez řetězu
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BIGI: ma bolia nohy uz len pri predstave, ze to prehanam niekde po velodrome
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    SALO: pravda, ze na těžiště jsem nemyslel. A s tou estetikou jsem to taky nemyslel vážně :)
    Já bych to tam ale narval, abych tretba zjistil, že to je pitomost. Zase takova investice to není a experimentální zkušenost je k nezaplacení.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: sou nosice drzici jen na sedlovce, ale ty tri zminovanybody by mely taky vyhovovat nejakym nosicum, zkus treba znacku Sport Arsenal http://www.sportarsenal.cz/
    TICK
    TICK --- ---
    Jaké mám možnosti ověsit fixku na vejlet? Vypadá to na batoh totiž... mám jen dvě vočka na patkách na blatník a jedno vočko na brzdu, kterou tam nemám - dá se z těchto tří bodů docílit nějakého neseséru na návěsný tašky? příp, jaký jsou vaše zkušenostě? (a prosím konstruktivně, žádný - na fixce se na výlety nejezdí, sežeň si treka)
    SALO
    SALO --- ---
    YANKEEE: na rame dizajnovanom geometriou na 26" kolesa je, samozrejme, hlavne kriterium, ze 28" "vyzeraju lepsie".
    kazdy mame ine priority, ze. :)

    zamysleli ste sa niekto, ze to napr. zdvihne stred o +/- 2cm? rozdiel vo vyske stredu medzi cestnym bicyklom a cyklokroskou
    je typicky menej ako 1cm a uz to ma celkom zasadny vplyv na tazisko a je to pri naklone v zakrutach kurva citit.
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    Není, ale přední je účinnější a na tomhle rámu vypadají 28 lépe.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    YANKEEE: to je jakesi nove pravidlo, ze na bikepolo je potreba 28" a pouze predni brzda?
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    ZSIS: protože to s 28" vypadá líp a ještě by na tom mohl hrát bike polo ;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    YANKEEE: proc by to delal?
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    KRAKI: myslím, že když tam dáš pouze přední brzdu a dobrý špalky, tak to ubrzdíš. ráfky vypadaj dobře, co se týče brzdný plochy...
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    MARASAN: tak konkrétně tyhle hlavně jel Michal Prokop na mistrovství světa ve 4X :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    hlavne je skoda se pripravit o ta véčka, imho jsou to dobrý brzdy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam