• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AKTAJSA: napada mne, ze je spatne snytovanej, jim to dojdi omlatit o hlavu
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Nechal jsem si dat kolo dohromady v Bajkazylu, takze jsem myslel, ze budu chvili proste jezdit. Nicmene v retezu (fakt netusim kde), to obcas dost divne luplo. Ted se bezne stava, ze se retez pri slapani zasekne a proste se nehne, casto taky pada. Netusite, co s tim je? Zkousel jsem zjistit, co by tomu protacen retezu mohlo vadit, ale nic jsem nezjistil. Protacel jsem to ve vzduchu a jedinej ysledek byl, ze se to zaseklo a jak to dostalo zpetnej tah, spadl retez. Prijde mi, ze se to hlavne na kocicich hlavach a nerovnym terenu.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čus kucí. mám doma tenhle paskvil. nechcete někdo? točí se to naprosto fantasticky. možná ten ráfek jsem nevychytal uplně nejlíp. ted bych tam dal jinej. ale třeba se to někomu bude líbit. dal bych to s menší slevou.

    Campagnolo Record Front Wheel | eBay
    http://www.ebay.com/...o-Record-front-wheel-/221508667976?pt=US_Wheels_Wheelsets&hash=item3392f20a48
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    navic FAVO? ten ram ma mensi hodnotu nez hmotnost karbonove vidlice vyjadrena v cene zeleznyho srotu.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO ti rozumi.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    SALO: Asi si nerozumíme. Rámem projde, ale musím vyměnit uložení ve kterém je 1" a za to teď hledám náhradu.
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK: 1 1/8" vidlica sa do 1" hlavovej trubky nezmesti, fyzika nepusti.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    +Cau,pokud chci dát karbonovou vidlici 1 1/8 do rámu favoritu jaký mám použít hlavový složení? Musím něco proměřit nebo koupím první co je na krámu? dík
    BIGI
    BIGI --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    prave jsem na netu nasel starsi obrazek jednoho alleycatu v jedne malebne rakousce visce z prosince 2010 :D musim se podelit.. byla to sranda!

    dokonce k tomu typek napsal i clanek..
    Ein Abenteuer in Neuseeland: We came, we saw, we cranked
    http://herr-nickers.blogspot.co.at/2010/12/we-came-we-saw-we-cranked.html
    PULP121
    PULP121 --- ---
    VAVERAK: na tohle si vždycky vzpomenu když vidim ty loukotě spinergy v upoutávce na čt4...
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    FRED: tieto Alu spojkove Alany, Vitusy a pod. boli zname hlavne tym, ze sa prehybali ako zuvacka..
    FRED
    FRED --- ---
    SALO: Hehe, dík, to jako fakt? Vydrželo mi asi 2 roky a celkem i přirostlo k srdci. Pohodlná, rychlá raketa.

    Nicméně, kdybyste někdo věděl o pěkným rámu, ideálně s dráhovými patkami, tak do pošty ;)

    SALO
    SALO --- ---
    FRED:


    zaves si to na stenu v garazi a kup si nieco, co nepruzi, uz len ked sa na to skaredo pozries.
    pokusom o zvarenie to na 100% znicis a vydrzi ti to max. par dni.
    FRED
    FRED --- ---
    Zdar, nevíte, kde se dá opravit tahle prasklina? Je to hliník, cyklokrosovej rám Alan.

    PROKY
    PROKY --- ---
    jo
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PROKY: festka?
    PROKY
    PROKY --- ---
    nemel sem blbej... u vecerky kdyz sem kupoval chleba...ponauceni s nejdrazsim chlebem :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam