• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    RYNTINTIN: asi jo - rám z toho vynechám, a budu laborovat jen vodící misky složení, mít svářečku tak už je to tam :), mám k dispozici vrtačku a soustruh

    PULP121: o peníze nejde,jezdit mám načem, tady laboruju s přebytečným materiálem - je spíš hraní na odpoledne, tu vidlici mi prodal chlapík co měnil na celokarbonovou tato má hliníkový(?) sloupek
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: nebo jestli řešíš cenu, tak si kup tu nejlevnější ocelovou vidlici a hlávko a jseš na těch čtyřech kilech a ještě ti zbyde na pivo.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: a co tohle kombo? tamtu vidlici si schovej, počkej až budeš mít nějakej rám s 1 1/8 hlávkem a pořeš nějaký podobný kombo jako tohle?

    VIDLICE SILNIČNÍ CR-MO 1" | CYKLOŠVEC s.r.o.
    http://www.cyklosvec.cz/zbozi/266453/28-silnicni/vidlice-silnicni-cr-mo-1/
    hlavové složení MICHE závit 1" válečky | PrimeShop.cz
    http://www.primeshop.cz/...ni-podlozky/hlavove-slozeni/105866-hlavove-slozeni-miche-zavit-1-valecky/

    a máš to jak víno. uvidíš že za tu práci a nejistej výsledek a celkový zklamání ve finále ta snaha rozhodně stát nebude. věř mi. nebo zkus cyklobazar, ted tam teda moc jednopalcovejch vidlic nemají nebo aukro. občas něco vykoukne. rozhodně bych s evykašlal na nějaký řešení takovejhle nesmyslů.
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    BOLDRIK: No teoreticky je možné všechno. Pokud (jak jsem pochopil) budeš srážet vnitřní stranu ústí a povede se ti to, tak se obávám, že stěna bude příliš slabá, aby něco málo vydržela. A pokud se ti to povede srazit aniž by ti to praskl, tak to bude chtít něčím zesílit, např. navařit prstýnky z venku nebo je za tepla nalisovat aby ti to podrželi, ale vlastně bys mohl rovnou navařit trubičky s přesahem a tak si vytvořil lůžko do kterého bys vložil hlavu. A nebo si rovnou navař trubku pro 11/8sloupek.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    neni hlavka jako hlavka
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    KREKRX: nene, 1 1/8 vidlu do 1 1/8 hlavky a tuto hlavku do rámu pro 1
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Jakoze nacpat 1 1/8 vidlu do palcove hlavka GL
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    kdo chce kam
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    PULP121: jj,to mám taky v plánu,vidlici jsem dostal za čtyři sta tak sem to nemohl nechat jen tak běžet
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: vem horkovzdušnou pistoli, nahřej to, kladivo a půjde to tam samo!
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Problém s vidlicí na dobré cestě:
    -vnitřní průměr rámu 30,2mm
    -vnější průměr hlavového složení 34mm
    Stáhnu na každém 2mm na průměru a natluču to tam, bude to chodit na 100%
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    MARASAN: já všechno recykluju=), takže se mi to už stalo a poradil jsem si. Ale pokud je ten řetěz nový...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RYNTINTIN: pokud se to stane do 6 mesicu od nakupu, ma narok na novej retez. ten spatnej nyt uz bude jen zlobit.
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    AKTAJSA: souhlasím s MARASANem, jen najdi ten nýt (bude se hůř hýbat) a přenýtuj nebo ho zkus rozhejbat někdy to postačí... ušetříš si cestu do bajkazylu=)))
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AKTAJSA: napada mne, ze je spatne snytovanej, jim to dojdi omlatit o hlavu
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Nechal jsem si dat kolo dohromady v Bajkazylu, takze jsem myslel, ze budu chvili proste jezdit. Nicmene v retezu (fakt netusim kde), to obcas dost divne luplo. Ted se bezne stava, ze se retez pri slapani zasekne a proste se nehne, casto taky pada. Netusite, co s tim je? Zkousel jsem zjistit, co by tomu protacen retezu mohlo vadit, ale nic jsem nezjistil. Protacel jsem to ve vzduchu a jedinej ysledek byl, ze se to zaseklo a jak to dostalo zpetnej tah, spadl retez. Prijde mi, ze se to hlavne na kocicich hlavach a nerovnym terenu.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čus kucí. mám doma tenhle paskvil. nechcete někdo? točí se to naprosto fantasticky. možná ten ráfek jsem nevychytal uplně nejlíp. ted bych tam dal jinej. ale třeba se to někomu bude líbit. dal bych to s menší slevou.

    Campagnolo Record Front Wheel | eBay
    http://www.ebay.com/...o-Record-front-wheel-/221508667976?pt=US_Wheels_Wheelsets&hash=item3392f20a48
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam