• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STOOL
    STOOL --- ---
    MARASAN: na tý Křižovatce na hradecký taky vždycky odbočím blbě :). Snad mi to za rok taky vyjde
    TICK
    TICK --- ---
    SALO:
    RYNTINTIN:
    klídek ; inu dvě věci - fotka je z kopce a focena 35mm okem - toť ke zkreslení a sedlo je opravdu trochu naklopeno v před, neb má takové pružné nožky a po zatížení zadní, široké části se částečně prohne vzad. snad nepřijde hate storm na nekvalitní sedlo, ano vím, je to nekvalitní sedlo, teď nejsou $$ dík kuci
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    RYNTINTIN: Mal som podobne nastavene sedlo a tiez som bol mudry jak radio. Uz ma to preslo.
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    RYNTINTIN, TICK: ooh, ano, ta orgazmicka vinova metaliza, to je krasa! a ta nalestena pochromovana vidlica!!!
    uplne sa mi rozklepali kolena! super praca, len tak dalej!
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    SALO: Přečti si prosím znovu to co jsem napsal. Popisuji jakým způsobem se má nastavit sedlo. To co je však nejdůležitější je, aby se majiteli sedělo pohodlně. Nemůžeš přeci nikomu rozkazovat, jak si sedlo má nastavit. Tobě přeci taky nikdo nemluví do toho jakou barvu svého draka máš mít, nebo jak rytmicky máš dýchat? Mrzí mě, že blog, který má být pro lidi, kteří si chtějí vyměnit zkušenosti, pochlubit se, popovídat o srdcovkách a nechat si poradit, když o radu žádají aniž by se kvůli tomu cítili jako blbci, takovej není..
    SALO
    SALO --- ---
    RYNTINTIN: pretoze ked je sedlo naklopene ako smyklavka pre deti, tak sa, logicky, po nom bude smykat dole. sedla sa vyrabaju tak,
    aby sa na nich sedelo, ked su vo vodorovnej polohe. +/- nejaky 1 stupen, ak je to nevyhnutne. bola to dobre mienena rada, ak s tym
    mas problem, tak si kludne zapichni svoje sedlo aj do konecnika, "ak to majitelovi vyhovuje", ale nesir tu kraviny. :)
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    SALO: hmmm. Už zase?
    Nezáleží na vzhledu polohy sedla. Sedlo má být nastaveno, tak aby nebylo příliš nakloněné v před (z důvodu toho, že působí nadměrný tlak na zápěstí) a také nesmí být tolik položeno dozadu (kvůli tomu, že se namáhá úchop a napíná se tak zbytečně svalstvo). A jak víme, tak každé sedlo je různé kvality, taktéž zadek. Tedy pokud to takto majiteli vyhovuje, je sedlo nastaveno správně. Proč kritika místo pochvaly?
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: ak to nie je sposobene iba uhlom zaberu a zakrivenim objektivu, narovnaj si sedlo! (ak ta tlaci, ked je rovno, tak ho mas prilis vysoko)
    TICK
    TICK --- ---
    jen tak si chlubnu; co je to za rám se patrně nikdá nedopátrám; jezdí to hezky sic váží metrák (60 rám je patrně tuna) přesto těší; kolům zdar!

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: ram urcite nebyl favorit, barva je hnusnej komax.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Napis tam ze to bylo colnago v barvach favorit aby ho nikdo neukrad ;-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: trefil sem mu kolo, ja su v pohode, megan mel promacklej LZ blatnik. Pujde to z pojistky, doufam.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MARASAN: ten r. megan musi byt na odpis ne? :) ...ta plastova karoserie hovno vydrzi :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: tak dufam, ze mas typkove udaje a on ze platil zakonnu poistku. Z toho, ze sa tu chvalis pocitam, ze nelezis v nemocnici :)
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    MARASAN: měl panoramatickou střechu?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Dneska sem potkal Renault Megane:
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61: to by niekto musel odbrusit integrovanu objimku na sedlovej trubke.

    TICK: alebo niekto to seriove cislo zabrusil, po tom, co ho niekde ukradol/kupil ukradnute. ;)
    TICK
    TICK --- ---
    EDGE61:
    MAESTRO_007:
    hm, žádný sériový číslo jsem nenašel ani na jednom z míst, je možné, že by to byla nějaká spešl zakázka nebo domácí produkt?
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    TICK: já bych řekl možná Olpran Tony?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam