• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Napis tam ze to bylo colnago v barvach favorit aby ho nikdo neukrad ;-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: trefil sem mu kolo, ja su v pohode, megan mel promacklej LZ blatnik. Pujde to z pojistky, doufam.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MARASAN: ten r. megan musi byt na odpis ne? :) ...ta plastova karoserie hovno vydrzi :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: tak dufam, ze mas typkove udaje a on ze platil zakonnu poistku. Z toho, ze sa tu chvalis pocitam, ze nelezis v nemocnici :)
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    MARASAN: měl panoramatickou střechu?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Dneska sem potkal Renault Megane:
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61: to by niekto musel odbrusit integrovanu objimku na sedlovej trubke.

    TICK: alebo niekto to seriove cislo zabrusil, po tom, co ho niekde ukradol/kupil ukradnute. ;)
    TICK
    TICK --- ---
    EDGE61:
    MAESTRO_007:
    hm, žádný sériový číslo jsem nenašel ani na jednom z míst, je možné, že by to byla nějaká spešl zakázka nebo domácí produkt?
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    TICK: já bych řekl možná Olpran Tony?
    GGG
    GGG --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    TICK: nebo pod hlavovym slozenim... jakoby ze spodni vnitrni strany
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: typicky sa to razi na tu spodnu mufnu, bud zospodu alebo okolo obvodu. neviem ako to znacil oni, ale tymi zvarmi vyzera ako Fort.
    cisto teoreticky mozno Bares. alebo nieco uplne ine :)
    TICK
    TICK --- ---
    SALO: nic vyraženýho vespod středu nevidím.. zas pochybuju, že by někdo dělal takovouhle metalízu někde v dílně na koleni - bejvaj sériáky i jinde než vespod středu?
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: mozno Fort. pozeral si na seriove cislo?
    TICK
    TICK --- ---
    zdarec, malá poznávačka pro znalce; vínová metalíza - patrně původní lak - any ideas?





    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Asi su malo ale nerozumim tak nic
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    RYNTINTIN: asi jo - rám z toho vynechám, a budu laborovat jen vodící misky složení, mít svářečku tak už je to tam :), mám k dispozici vrtačku a soustruh

    PULP121: o peníze nejde,jezdit mám načem, tady laboruju s přebytečným materiálem - je spíš hraní na odpoledne, tu vidlici mi prodal chlapík co měnil na celokarbonovou tato má hliníkový(?) sloupek
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: nebo jestli řešíš cenu, tak si kup tu nejlevnější ocelovou vidlici a hlávko a jseš na těch čtyřech kilech a ještě ti zbyde na pivo.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: a co tohle kombo? tamtu vidlici si schovej, počkej až budeš mít nějakej rám s 1 1/8 hlávkem a pořeš nějaký podobný kombo jako tohle?

    VIDLICE SILNIČNÍ CR-MO 1" | CYKLOŠVEC s.r.o.
    http://www.cyklosvec.cz/zbozi/266453/28-silnicni/vidlice-silnicni-cr-mo-1/
    hlavové složení MICHE závit 1" válečky | PrimeShop.cz
    http://www.primeshop.cz/...ni-podlozky/hlavove-slozeni/105866-hlavove-slozeni-miche-zavit-1-valecky/

    a máš to jak víno. uvidíš že za tu práci a nejistej výsledek a celkový zklamání ve finále ta snaha rozhodně stát nebude. věř mi. nebo zkus cyklobazar, ted tam teda moc jednopalcovejch vidlic nemají nebo aukro. občas něco vykoukne. rozhodně bych s evykašlal na nějaký řešení takovejhle nesmyslů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam