• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    NGR
    NGR --- ---
    NGR
    NGR --- ---
    cus kolik zubu ve predu a vzadu pouzivate?
    pocitam s 28 kolama
    GRED
    GRED --- ---
    cau,
    kamosovi slohli pred par dny singla. Kdyby jste na nej nekdo nekde narazil, tak dejte prosim vedet.
    v odkazu jsou vsechny informace a fotky.. diky!

    Ukradené Kolo – Surly Steamroller | BIKEPUNX2011
    http://bikepunx2011.wordpress.com/2014/09/16/ukradene-kolo-surly-steamroller/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: krasa
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    to sou ale hnusny kola...
    DIET
    DIET --- ---
    ZSIS: Diky. Vim o tom, ale sedlovka ma na to moc malej prumer a i takhle to sviti dobre, zkousel jsem to z dalky. :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIET: hezke. dej si to zadni svetlo pod prdel, bude lip videt.
    DIET
    DIET --- ---
    Moje favo, nemuzu si stezovat.
    MATZX
    MATZX --- ---
    jedna z archivu, jedna taková demoverze...
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    #lehciprevod

    PULP121
    PULP121 --- ---
    STOOL
    STOOL --- ---
    MARASAN: na tý Křižovatce na hradecký taky vždycky odbočím blbě :). Snad mi to za rok taky vyjde
    TICK
    TICK --- ---
    SALO:
    RYNTINTIN:
    klídek ; inu dvě věci - fotka je z kopce a focena 35mm okem - toť ke zkreslení a sedlo je opravdu trochu naklopeno v před, neb má takové pružné nožky a po zatížení zadní, široké části se částečně prohne vzad. snad nepřijde hate storm na nekvalitní sedlo, ano vím, je to nekvalitní sedlo, teď nejsou $$ dík kuci
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    RYNTINTIN: Mal som podobne nastavene sedlo a tiez som bol mudry jak radio. Uz ma to preslo.
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    RYNTINTIN, TICK: ooh, ano, ta orgazmicka vinova metaliza, to je krasa! a ta nalestena pochromovana vidlica!!!
    uplne sa mi rozklepali kolena! super praca, len tak dalej!
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    SALO: Přečti si prosím znovu to co jsem napsal. Popisuji jakým způsobem se má nastavit sedlo. To co je však nejdůležitější je, aby se majiteli sedělo pohodlně. Nemůžeš přeci nikomu rozkazovat, jak si sedlo má nastavit. Tobě přeci taky nikdo nemluví do toho jakou barvu svého draka máš mít, nebo jak rytmicky máš dýchat? Mrzí mě, že blog, který má být pro lidi, kteří si chtějí vyměnit zkušenosti, pochlubit se, popovídat o srdcovkách a nechat si poradit, když o radu žádají aniž by se kvůli tomu cítili jako blbci, takovej není..
    SALO
    SALO --- ---
    RYNTINTIN: pretoze ked je sedlo naklopene ako smyklavka pre deti, tak sa, logicky, po nom bude smykat dole. sedla sa vyrabaju tak,
    aby sa na nich sedelo, ked su vo vodorovnej polohe. +/- nejaky 1 stupen, ak je to nevyhnutne. bola to dobre mienena rada, ak s tym
    mas problem, tak si kludne zapichni svoje sedlo aj do konecnika, "ak to majitelovi vyhovuje", ale nesir tu kraviny. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam