• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    GGG
    GGG --- ---
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Cyklobazar.cz - 327483 - Prodám: Karbonové loukotové kolo Bauer na galusku - Česko
    http://www.cyklobazar.cz/inzerat/327483/karbonove-loukotove-kolo-bauer-na-galusku/

    nějak mi tam chybí ta zelená nálepka...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PULP121: haha, hlavne ta transkripcia do azbuky je dobra :P
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN: jasně no, tahle kola moc elegance nepobrala ale něco na nich přece jenom je ne? ;-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    akorat je osklivy
    PULP121
    PULP121 --- ---
    taky dobrá halda...

    Antonov Enei Carbon Monocoque Frameset Corima Zipp Softride Lotus Cinelli Fixed | eBay
    http://www.ebay.com/...e-lotus-cinelli-fixed-/171484702175?pt=US_Bicycles_Frames&hash=item27ed48e5df
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    A kdybyste chtěli provětrat vaše SS nebo i FG, dorazte si v sobotu zkusit, abyste se mohli zúčastit nedělního turnaje. Šance, že se dostanete do první pětky na mistrovství ČR je vysoká :)
    [ YANKEEE @ BIKE ✪ POLO ======[] O []====== ]
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    MAESTRO_007: v parku.) (kriteria se myslim na draze nejezdi), trat uzka a rozbita, hned po startu se kolem me do prvni zatacky vritil typek z retezem dole, takze tam ve slusny rychlosti nekoho sundal .( co se delou za mnou pri startu nevim, ale taky tam nekdo padal.. ale kazdopadne jsem si to uzil, je to rychla a kontaktni disciplina, libi se mi taky, ze diky absenci brzd to ma svoji charakteristickou plynulost (neskiduuj voleee..). tahle trat byla navic i hodne technicka, nektery zatacky jsem se naucil projizdet az v druhy polovine zavodu .. a chtelo by to taky trochu vic trenovat .)
    STOOL
    STOOL --- ---
    MARASAN: cha, ono to vážně existuje! Díky. Má se mi o čem zdát za vlhkých nocí
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    UNDERDOOR: na draze nebo mestske? :) sem ted videl videa z mestskeho fixed kriteria a borci v nekterych zatackach dobre v poplachu :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STOOL: existuje trirychlostni fixie naboj od sturmey-archer
    STOOL
    STOOL --- ---
    Hele, nemáte představu, jestli by šlo nějak technicky pořešit fixku se zadní přehazovačkou? Teda krom prasáren, kdy tam něco zavařím.
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    minuly vikend moje prvni criterium v Poznani v Polsku s cerstve potunenym KRZBERG v3 jako tovarni jezdec .)


    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MATZX: V ČR se dává zvonek na kolo z toho důvodu, že po zazvonění máš šanci rychle ujet než dostaneš do huby :D
    MATZX
    MATZX --- ---
    k čemu je dobrej zvonek? (by mě zajímalo, jestli by to fungovalo i v ČR)
    How to deal with slow walkers
    https://www.youtube.com/watch?v=Dpg4ZOqjDTs
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    ZSIS: jo to bude vono
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam