• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: blatnik uplne v pohode, imho dulezitejsi nez brzdy. ja ho uz roky nesundavam.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KCHARI: foto nevidim :/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak po dlouhejch peripetiich s vyberem kola jsem nakonec puvodni rozpocet trochu prekrocil a vitezem se stal 8bar Fhain v krasne velikosti 62cm :) diky za rady, pedaly sem tam nakonec hodil XTR, ktery sem sehnal v akci. foto je z cesty do Jihlavy, kterou sem absolvoval minulej tyden (blatnicek omluvte, ale nechtel sem riskovat tak dlouhou jizdu s mokrym zadkem)

    GGG
    GGG --- ---
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    dovolim si vlozit odkaz na kratky fotoreport z rhc v milane. treba to bude nekomu po chuti.

    10. - 11.10.2015 - Red Hook Crit (Milano, IT)
    http://petr.vaverka.net/rhc/
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    Nechť tento příspěvek je chápán jako upřímná prosba zvýšit popularitu našeho okrajového kolosportu a nechť kritici pozvánek oko přimhouří.

    Dovolte mi malou pozvánku na oblíbený bike polo víkend, který po vzoru loňska koncipujeme jako:
    - pohodovou sobotu pro všechny, kdo chce přijít na svařák, zkusit si zahrát nebo prostě potlachat o kolech a o životě.
    - soutežní neděli, kam se lze přihlásit na základě sobotní účasti. Loni takhle dva noví rekruti obsadili pěkné 5. místo na Mistrovství České republiky.

    Abych navázal na loňskou pozvánku s výčtem úspěchů pražského bike polo:
    Soudě dle některých jazyků, naše hra mimo účelnosti nabývá vysokého hodnoty pohledové. Rozhodující známkou vzrůstající herní kvality a hodnotícím parametrem však - pro některé kritiky - je možné být výčet pěkných turnajových umístění.
    2. místo ve Varelu,
    2. místo v Lipsku,
    2. místo na domácím turnaji 4vs4 v Praze,
    1. místo v Budapešti
    velmi cenné 17. místo na mistrovství Evropy ve španělské Zaragoze (výrazné zlepšení oproti 46. místu z loňského roku)

    Rádi vás přivítáme.



    https://www.facebook.com/events/1601590503438438/

    /díky
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    s rozumem a predvidave. vzdycky je kam uhnout. kdyz ne, tak zpomalit.
    GGG
    GGG --- ---
    MARASAN: presne tak... tudle me sejmulo auto na stzce pro cyklisty a to jsem byl osvetleny a mel normalni dve brzdy, videl sem matne jak tam vjizdi, ale neubrzdil jsem to
    GGG
    GGG --- ---
    ZSIS: ja sem mel do 15 let stary kolo s ramem a torpedem tak mi to neprijde nijak divny, s predni brzdou je to samozrejme ideal....
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    GGG: jezdit s rozumem je potreba i kdyz ma kotoucovky. jakmile ti nekdo za mokra vlitne (klidne neopravnene) do cesty, tak s rozumem neudelas nic.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    GGG: prijde mi to zajimava filozofie, brzdu sice namontovat, ale vedomne jen tu horsi a k tomu vzadu.
    tim se stale vztahuji na ty vymustrovane kolo toho retroshopu, nevim, jestli vy taky jezdite "jen" s torpedem. v kombinaci s normalni predni brzdou uz bych to chapal vic.
    GGG
    GGG --- ---
    MARASAN: musi se tim proste jezdit s rozumem, kotoucovy brzdy to proste nejsou :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jezdit jen s torpedem jsem prestal pote, co jsem zjistil, ze na mokru se s tim neda zastavit a narval sem to do auta slecny, ktera mi nedala prednost a jak mne uvidela, dupla uprostred krizovatky na brzdu.
    Torpedo proste nebrzdi.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: nemam za to, ze kluci z toho kramu kupuji _nove_ naboje. na naboje ze starych kol ze stodoly (z cehoz se zda ze sestava vetsina nabidky) mam sice romanticke vzpominky z detstvi po polnich cestach, ale dostat se na tom rychle ve meste od A do B v jednom kuse, na to bych nesazel.

    na zadnem kole z tech nabidek jsem nevidel klipsny. bez klipsen se imho zmensuje draha pedale, na ktere je mozne poradne zabrzdit. spojeno s chybejici predni brzdou na vetsine kol v te nabidce mi to neprijde jako moudre reseni. a to si clovek ani neuzije pocitu festky. vy klipsny mate?

    netusil jsem, ze tu torpeda tak frci. dovedu si predstavit, ze ty nove nejspise budi vice duvery. a zaroven zas chapu o kousek min, proc si furtoslapy a singly vzdycky (aspon na tech internetech, na kterych se pohybuju) deli jedno auditko.

    nicmene, mam vas taky rad, neasi ;)
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: Tak to je dobre, ten Velosteel jsem zkousel ruzne ladit a stejne kdyz neni v zaberu a jedu po kostkach tak to strasne rachoti.....
    Diky!
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    GGG: nie, resp. nikdy som si nieco take nevsimol. Ono tam ani nema co vnutri rachotit, ak je naboj spravne dotiahnuty. IMHO.
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: no a to shimano CB e-110 nerachoti na nerovnym povrchu (kostky atd.) kdyz neni v záběru?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Inak momentalne jazdim na SRAM Automatix, co ma dve rychlosti a automaticke preradovanie smerom nahor. Je to celkom fit, ale mam iste pochybnosti, ako sa mu bude darit na kockach smerom hore kopcom. Podam report, az sa mi ho konecne podari priviezt do Prahy na vyskusanie (toto leto mi to nevyslo).
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: a to shimano nerachoti na nerovnym povrchu (kostky atd.) kdyz neni v záběru?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SN0WCRASH: ono problem s tymito nabojmi je, ze sa pri vacsej zatazi prehrievaju, napriklad pri dlhsej jazde dolu kopcom. Takze ak clovek nema dodatkovu brzdu, treba castejsie rozoberat, kontrolovat a mazat.
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: jdu to hledat! diky
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    GGG: shimano cb e-110 - dostupna cena a spolahlivy. Po rovine som na tom dal 10k+ km, kym som musel menit vnutro. A radsej ani nejdem pocitat, ze kolkokrat zmokol :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam