• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: ja to pouzivam a jediny co bych bral a nemuzu to porad sehnat je toto http://www.sturmey-archer.com/en/products/detail/s1c-silver

    mam to cesky a to sice funguje, ale kdyz jedes po kostkach tak v tom neuveritelne rampluje ten mechanismus, jinyho dostupnyho vyrobce sem nenasel....
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: a preco to single torpedo je kokotina, ak sa smiem spytat?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SALO: já tě mám normálně rád :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ZSIS: tak to jsem se hned uklidnil.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: na 1200 musis mit nad 1,2, vsechno pod je "jen" za 800.. a mas dobrou sanci, ze ti vezmou ridicak,
    SALO
    SALO --- ---
    tak teraz neviem, ocitol som sa tento tyzden v nejakom paralelnom vesmire, kde nefunguju mechanizmy ponuky a dopytu a je tam normalne jazdit opity?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ZSIS: mě tam spíš děsí těch 1200EUR za jízdu v opilosti ;-)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: No koupit si to muzes, nejspis se to prodava jako jizdni kolo na hriste nebo tak neco takze to nevadi, ze to na silnici nesmi :) Koneckoncu kola na drahu taky nemaj vybaveni na silnici a prodavaji se.
    SALO
    SALO --- ---
    BLAMAZ: ano, bol zverejneny v zaverecnych titulkoch magazinu Spurt na CT Sport minuly tyzden v piatok, dohladaj v archive.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: mam pocit, ze podle tebe se o cene se nediskutuje ani na diskuznim foru. Ja si to nemyslim a naopak to vitam.
    BLAMAZ
    BLAMAZ --- ---
    SALO: mas nekde seznam tebou povolenych temat? Nekdo nabidne cenu a druhy se podivi nad tim, ze to za tu cenu nekdo kupuje. Popravde mi ta nasledna debata nad tim, co se da za kolik poridit neprisla az tak nezajimava. Zvlast kdyz ten co prvne reagoval k tomu mel srovnani s tim, co sam nakupuje. Nikdo tady proboha nechtel nikomu zakazovat neco prodavat.
    GGG
    GGG --- ---
    SALO: stale nevidim duvod proc by to nekdo na diskusnim foru nemohl okomentovat
    SALO
    SALO --- ---
    GGG: ale ved nikto nikoho nevyhadzuje, iba stale nechapem zmysel tej "debaty".
    predavajuci si nastavi cenu, aku uzna za vhodnu. ak je cena prijatelna pre nejakeho kupujuceho, tak sa dana vec preda. ak je prilis vysoka, tak sa nepreda. je to strasne jednoduche.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAD_MAN: a nejsem si jisty, jak v CR, ale v rakousku to neni jen tak, (profesionalne) prodavat kola, ktera podle predpisu nesmi na silnici. coz je na te strance v podstate kazde.

    osobne mam za to, ze mit na kole jen zadni torpedo je jeste veci kokotina, nez jezdit festku bez brzd, jak to delam mimo jine i ja.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAD_MAN: divim se, ze jim to nekdo kupuje. jako kola i celkem pekny, urcite hezkej konicek. ale za tyhle ceny, tyhle kola.... pfft. ziram.
    GGG
    GGG --- ---
    SALO: Od toho je to diskusni forum, ze kdyz neco napises tak se o tom muze diskutovat.
    Ted jsem videl par peknych diskusi i v Albertu na nastenece a nikdo je nevyhodil.
    Btw ty fava bych zakazal, ten ceskej folklor polepit to napisama Bianchi aj. a stilet za 5000...omg :)
    Repasovany Favorit!!!!!! lol
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ZSIS: Ten pes je nefér!
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    Za trojku si to pořád kupce najde, spíš nechápu tohle: http://re-cycling.cz
    Respektive chápu to, že je za tím spousta práce, ale nikdy bych to nekoupil.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    EDGE61: ten pes je fér.
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61: gratulujem ti k tvojim skvelym obchodom ale stale nerozumiem, preco mas potrebu vyjadrovat sa k tomu, kolko niekto za nieco pyta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam