• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: hele nevim, nikdo neví... :))) ... dával jsem to i na bike forum a tam nejakej "ferda" napsal ze je to colnago... což neni žejo... hlavně že tam je každej jinak chytrej jak radio... snad se priští tejden dostanu do cyklovarakoviště, tam sou chytrý kluci... tak třeba to poznaj oni...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak jak je to s tim rámem??? :-)

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: to je ten rám:






    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: Psal jsem si kamošem od kteryho to mam a zblbnul jsem to ja, rikal ze to neni fávo ale já celou dobu myslel že je... fotky dodám, vážně by mě zajímalo co a ze kdy to je... pomoc uvítám! On by rare kolo poznal, todle olympiáda neni, na necem podobnym ted myslím jezdí on :)))
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: dej sem fotku. A přeměř šuplerou průměr sedlovky, F2 jsou z pravidla 26.18 (reynolds). Pokud je tam origo vidle tak pomůže detail vidle. Seriový číslo bejvá dole na středu, seš si jistej, že to není jenom zalitý barvou? U fáv formát rok pak f v kroužku a pak číslo. Problém je že ty dráhovky jsou dost random podle toho jak to zrovna svařili je to dost různý ale něco se poznat dá. Třeba máš aero F2 1980 na olympiádu v moskvě .)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: Ne :)) ... ale kámoš od ktrýho ho mám, kterej sbírá dráhovky a troufnu si říct že tomu rozumí mi řikal že jo... našel jsem číslo na rámu pod sedlovkou... na miskách řízení je vyražený SPECIAL a taky osu tam ty kosočverce s AC... zajmalo by mě co to je... už nějakou dobu sjíždim weby o favoritech a furt mi víc a víc přijde že to Favorit asi fakt nebude... ale rozhodně je to z Pražský stáje (modrej lak)
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: to je divne, aj Specialy mali normalne seriove cisla. si si isty, ze je to Favorit?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: todle je special..nema seriovy cislo... jen cislo ramu = jezdce ... 18 .. je to prý dráhovka z prahy...pak tam v kosocverci neco jako AG nebo AB..nevim je to zality barvou..
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: pozna sa to podla serioveho cisla. :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Zdravim! Prosimvás vyznáte se někdo v dráhovejch favoritech? potřeboval bych pomoci určit ze jaký doby asi tak je... pozná se to podle mufen?
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    pro dlouhy zimni vecery

    One Day In Mexico: Part 3 - The Descent
    https://www.youtube.com/watch?v=g-NsgOa42VE
    BIGI
    BIGI --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MARASAN: jo, ale ne s cervenejma beranama
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DRAGON: videt bianchi v modre bianchi je docela casty :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MISO: sem ji napsal, protoze to silnicni sem dneska videl
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61: Your mama so fat, that she can't fit in this joke.
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    SALO: nezapomeň vzít v úvahu váhu jeho mámy!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    GGG
    GGG --- ---
    SALO: to bezesporu
    SALO
    SALO --- ---
    GGG: povazuj to kludne za akademicku debatu. :)
    a porovnaval by som to skor s vahou (prednej) brzdy, bowdenu, lanka a obyc naboja. dostanes sa asi niekde na polovicu
    a to este nebude vaha koncentrovana v jednom bode a brzdenie bude asi tak o 300% ucinnejsie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam