• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: z rámu mám radost jako prase, jen mi neni jedno na čem jezdim, respektive mám rád starý věci a rád znám jejich historii...samozřejmě už fakt že mám rám z Motola kterej mi dal kámoš je hrozně super, ale sem zvědavej a rád bych věděl víc... nečekám že to bude rare shit, i kdyby to bylo něco z bulharska ta si toho budu vážit... ale na starejch věcech mě právě baví že maj svůj příběh...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    tak na to ser a bud rád že něco máš. :-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    tak na cyklovrakovišti tomu řikaj favorit ale jinak taky nevěděj co by to mohlo bejt... prej to neni převařovaný a je to origo dráhovka ale to je všechno...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: Tak je to 68mm
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: to nic nehovori, bohuzial, vsetky su na lavej strane pravotocive.
    mozes este odmerat sirku stredovej vlozky, BSA a francuzsky su 68mm, taliansky 70mm.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: ale na levý straně je to pravotočivý...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: ta jedna právě nejde povolit, musim do cyklovrakoviště... vyndat to, pro novej střed a hlavový složení...
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: obidve strany?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: závit je pravotočivý...
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: pozri aspon smer zavitov, to dokazes zistit aj volnym okom..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: od pohledu ten stred nepoznam, jsem newbie, ale řekl bych že normální... jako mývaj současný shimano středy... z jedný strany je ještě namontovaná krytka...
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: je to nestandardne ale obcas sa to robilo aj na 1" hlavach.

    STILL_PRIMITIVE: od toho stvorlistka sa velmi odrazit neda, je to strasne jednoducha dekoracia, staci vyvrtat 4 diery a trochu zabrusit tie spicky.
    nevies aky to ma zavit stredoveho zlozenia? je to klasicky BSA, taliansky, francuzsky?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: promiň v cykloterminologii plavu...
    VAVERAK: jo je to napevno navařená součást rámu...
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: zarazi me ty misky na hlavovy trubce. to ma byt nejaky "intergrovany" hlavovy slozeni? je to tam natvrdo nebo to jsou klasicky nalisovane misky a zakryte lakem? pro tak stary ram mi to prijde nestandartni.
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: "miskách řízení"? myslis spojky hlavovej trubky...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    GEEK124: AC special...
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: je tam ac special nebo ac speciale?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: hele nevim, nikdo neví... :))) ... dával jsem to i na bike forum a tam nejakej "ferda" napsal ze je to colnago... což neni žejo... hlavně že tam je každej jinak chytrej jak radio... snad se priští tejden dostanu do cyklovarakoviště, tam sou chytrý kluci... tak třeba to poznaj oni...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak jak je to s tim rámem??? :-)

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: to je ten rám:






    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: Psal jsem si kamošem od kteryho to mam a zblbnul jsem to ja, rikal ze to neni fávo ale já celou dobu myslel že je... fotky dodám, vážně by mě zajímalo co a ze kdy to je... pomoc uvítám! On by rare kolo poznal, todle olympiáda neni, na necem podobnym ted myslím jezdí on :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam