• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EATHAT: pokud ti přijde stejný kolo z fabriky z číny jako kolo který postaví rámař v čechách na míru nebo kolo co si koupíš v krámu jako kolo který máš od kámoše... nic ti vyvracet nebudu a smát se ti taky ne... mám to jinak no...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: je to tenkostěnný.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    STILL_PRIMITIVE: presne woe kolo s pribehem:D to me poser:D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    A co matro? Je to klasicka heavy ocel nebo tenkostena? Kdyz na to poklepes treba nehtem jakoby to zvoni..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: z rámu mám radost jako prase, jen mi neni jedno na čem jezdim, respektive mám rád starý věci a rád znám jejich historii...samozřejmě už fakt že mám rám z Motola kterej mi dal kámoš je hrozně super, ale sem zvědavej a rád bych věděl víc... nečekám že to bude rare shit, i kdyby to bylo něco z bulharska ta si toho budu vážit... ale na starejch věcech mě právě baví že maj svůj příběh...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    tak na to ser a bud rád že něco máš. :-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    tak na cyklovrakovišti tomu řikaj favorit ale jinak taky nevěděj co by to mohlo bejt... prej to neni převařovaný a je to origo dráhovka ale to je všechno...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: Tak je to 68mm
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: to nic nehovori, bohuzial, vsetky su na lavej strane pravotocive.
    mozes este odmerat sirku stredovej vlozky, BSA a francuzsky su 68mm, taliansky 70mm.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: ale na levý straně je to pravotočivý...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: ta jedna právě nejde povolit, musim do cyklovrakoviště... vyndat to, pro novej střed a hlavový složení...
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: obidve strany?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: závit je pravotočivý...
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: pozri aspon smer zavitov, to dokazes zistit aj volnym okom..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: od pohledu ten stred nepoznam, jsem newbie, ale řekl bych že normální... jako mývaj současný shimano středy... z jedný strany je ještě namontovaná krytka...
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: je to nestandardne ale obcas sa to robilo aj na 1" hlavach.

    STILL_PRIMITIVE: od toho stvorlistka sa velmi odrazit neda, je to strasne jednoducha dekoracia, staci vyvrtat 4 diery a trochu zabrusit tie spicky.
    nevies aky to ma zavit stredoveho zlozenia? je to klasicky BSA, taliansky, francuzsky?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: promiň v cykloterminologii plavu...
    VAVERAK: jo je to napevno navařená součást rámu...
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: zarazi me ty misky na hlavovy trubce. to ma byt nejaky "intergrovany" hlavovy slozeni? je to tam natvrdo nebo to jsou klasicky nalisovane misky a zakryte lakem? pro tak stary ram mi to prijde nestandartni.
    SALO
    SALO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: "miskách řízení"? myslis spojky hlavovej trubky...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    GEEK124: AC special...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam