• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ROZCUCHANA: asi si koupim nejaky ty CX plaste do zalohy "co kdyby prece jen napadlo"

    ten vcerejsek rano byl extrem, tam by to slo asi jen na tech okovanejch plastich
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    MARASAN: v Praze sníh není snad nikdy... Já třeba dojíždím do Prahy od Kladna a to už na silnici rozdíl poznáš. Ty CX galusky právě moc výrazný vzorek nemají, tak mi padly do oka.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ja mam dycky na terennich gumach spis pocit, ze na asfaltu uklouznou. Vic nez slicky. IMHO na mokru i na such je to lepsi bez vzorku, na ledu je to jedno - klouze oboji stejne. Jedine na snehu (a v terenu) by mohl byt poznat rozdil. No a jak casto a jak dlouho je v jizdni draze ve mestech snih?
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    KCHARI: A co třeba cyclocross pláště? Klouzat to bude asi vždycky, ale nemuselo by to být tak hrozný a nacpat bys je tam mohl. Já teď zvažuju CX galusky na zimu.... A nebo si pořiď hodně bublinkové fólie, obal sebe i kolo a budeš mít alespoň zábavu při jízdě!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: the V!!1
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: rule #5, right? :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: u me ve meste lezi snih efektivne tak 2-3 tydny v roce, zbytek zimy je v nejhorsim pripade blato a mistama naledi. s tim, ze zrovna na silnicich to naledi vetsinou neni, jelikoz o to se silnicari celkem staraj. zjistil sem, ze se mi kvuli tomu nevyplati prezouvat na zimni boty, tak tech par dnu proste jezdim opatrne a beru to sportovne.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: Jak velky pneu tam narves? Ja mam na zimu 33 malo nafoukly a drzej dobre.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    LISKNI_SI: no dneska rano na Zahradnim meste sme meli slusny zrcadlo na silnici. ted je to samozrejme uz dole a uz jen lituju toho, ze nemam kolo v praci :)

    sem prave zimu nikdy moc neresil, protoze doposavad sem jezdil porad na mtb, ale silnice a zima to je neco jinyho..
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    KCHARI: Sorry za drobnej offtopic, sám jsem k festce ještě nedospěl a jezdím na 35 gumách, který na ledu drží, ale kde už máme touhle dobou ledový silnice? U nás zatím ani led ani sníh. :-(
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    WILD_A: Jo a SKS Race Blade FTW
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: Ja to resim cyklokrosovyma pneumatikama, pekne podhusteny a lehci prevod, na zimu davam vetsi pastorek. A zvykam si na pady na kolejich :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MARASAN: tak blatniky mi na snehu/ledu moc nepomuzou :)
    SN0WCRASH: myslim, ze ty gumy bych do kola ani nenacpal, vsechny jsou nejaky moc siroky.

    asi zacnu do prace behat no :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: jezdit vopatrne a s blatnikama a s coastingem a s volnejma nohama, festka je na ledu blba.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak dneska po třetí v tomdle roce, se mi nepodařilo dojet na kole do práce. náledí mi dalo dost slušnou stopku (asi takovou, ze sem nedokazal po tech ledovatejch silnicich vubec jet a na prvni krizovatce sem si krasne ustlal).

    jak to resite v zime vy (treba navic kdyz jeste nakyda)? jezdit autobusem do prace asi nezvladnu :))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DRAGON: "to pay tribute to the messenger championships in the 90s.." mohl by mi to nekdo vysvetlit?
    nicmene pekna blbinka, asi bych zkusil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Fixed Gear Bike Race on Rare Figure 8 Track - Red Bull Mini Drome
    https://www.youtube.com/watch?v=y-j3_PVDmPg
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: To je pravda, ale uznali mu to ... hadam, ze kdyby vyhral tak se o tom budou hadat, ale jelikoz prohral tak to nechali bejt
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: komentator spravne poznamenal, ze je to proti pravidlam, cuvat sa nesmie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam