• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: jsem pro miche pista. vydrz/cena optimalni. vymena jednou za rok. jak rika
    EDGE61 pulcak je zbytecne tezkej a dle me nevypada na cistym, jemnym fixed gearu pekne.
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    KCHARI: používam řetězy miche pista, za 250 na moravia fixed a drží. Bmx půlčlánky jsou imho příliš těžký a pokud k tomu nemáš důvod kvůli délce linky tak i zbytečný
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Mne je třeba příjemnější koupit jednu kvalitní věc, než ji nahradit x-krát nějakou "čínou"..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Neni lepsi kupovat casteji levnej retez? Jezdim obycejnej SunRace za 100 Kc a menim ho treba 2x za rok.

    Nakonec retez je kov a snadno se recykluje.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: to by mě taky zajímalo, já na nový kolo přemýšlím o nějakým pevným půlčlánku, např: http://www.dookie.cz/retez-bmx-shadow-interlock-supreme-2015-stribrna/d-119027-c-1305/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tipy na novej retez? ten muj OEM od 8BARu ma za sebou 1500km a je vytahanej az beda (coz mi prijde teda dost malo najet na jeden retez jen takovoudle vzdalenost....)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Vetsi prdel je Lucas Brunel jak klickuje mezi autama v mechiku.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Popravde hodina o tom jak typci jezdi po meste je nuda. ale zase vidis jaky to je krasny mesto a Tioga pass? Top.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ja sem kouknul na prvni polovinu kdyz sem se vratil nameteny domu, a jako.. hezky zabery. ale nejak me ten starej mash nadchnul tehdy vic. zas je pekny, ze tam mistama maj zabery jak jezdi do kopce, tomu se ze zacatku dost vyhybali.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ROZCUCHANA: tak jasny ze se kluci predvadej, ale stejne. HC. a siroky klacky taky dost prekvapily. ty trendy....
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    KCHARI: tak podle me byl zamer, predvest se co nejvic, aby si z toho videa sedli lidi na prdel :) alespon uz je presel trend super uzkych riditek, letos totiz frci super dlouha! Ale s temi kopci je to rozhodne ta lepsi varianta :))
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZRIZENEC: sem se vcera kouknul na ten mash 2015 a ty kluci (a holka) to nebudou mit asi v hlave uplne v poradku. . prislo mi, ze pulka zaberu mela koncit odjezdem pohrebaku. ale jinak moc pekny! :)
    P414
    P414 --- ---
    PULP121: no, o ofiko strankach uprimne nevim, info spis na CSC a nebo na FB ve skupine velo-kovo-fix jsou info ohledne jezdeni v Motole a na Trebesine, nahazujem si tam ruzne info o trenovani atd.....
    PULP121
    PULP121 --- ---
    P414: má motol nějaký stránky? chci se tam jít podívat protože jsem teprve nedávno zjistil, že to mám skoro za barákem.
    P414
    P414 --- ---
    P414
    P414 --- ---
    Ahoj vsichni, ja tu nebyl roky, ale jelikoz je to prvni a asi i posledni socialni sit, kde jsem nasel sveho a vaseho kamarada Vaveraka, prikladam fotku ze ctvrtecniho krouzeni v Motole a patecnich zavodu. Jinak Salo to ma moc pekny a asi i patricne rychly, jen me trochu mrzi, ze autor designu trochu vic nesetril napisama. Jinak

    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: dostal som k tomu dost tazke kolesa, s pedalmi to ma cca 7.3kg. s trochou snahy nemoze byt problem dostat sa na povoleny limit 6.8kg.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Tak ted uz jen ladit formu, kolo lepsi uz o moc bejt nemuze :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam