• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VAVERAK: dik..

    no, o TSE 2016 jsem jeste nic neslysel, posledni rocniki organizoval Gernot od citybiker.at. nicmene, na jare se nejspise pojede opacnym smerem =>
    https://www.facebook.com/events/723129541155759/
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    prevzato z rad-race.com webu.

    Our friends from the 6 Days Berlin hooked us up with 250 discount codes for this years Berlin 6 Days. Just write a mail to flo@rad-race.com and get a promotion code for a 50% discount of a one-day ticket.

    Track Cycling | Six Day London | Six Day
    http://www.sechstagerennen-berlin.de/
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZSIS: enjoy! Jj, strapy jsou vyborny.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    ZSIS: tak at to jezdi. moje otazka ale smeruje trochu jinam. mas tuseni jak je to letos se slovakia experiment. nejaky blizsi termin nez konec ledna zacatek unora?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    co si budem namoulvat.. SALO byl ochotny mi prodat svuj krasny ram, prestoze musel tusit, ze s tim nejspis nebudu jezdit na ovalu. a me se strasne zachtelo zas drahovky, posledni mesice me drzela predelana silnicka. tydny ubihaly, az kamarad bubenik/mechanik/kuryr nevydrzel moje remcani, a prenechal mi jedno zadni kolo ktere se u nej valelo. dneska pres den jsem to zas nevydrzel ja, zajel k Dannymu (www.fixdich.at), poridil prevodnik, slapky, retez a par sroubu, a je hotovo. mam z toho strasnou radost, skoro mi bylo lito, ze cestu do prace a zpatky nemam delsi. tak sem asi zas hipster nebo co.
    poprve v zivote jsem se rozhodl vyzkouset popruhy misto kosiku. proc? drahove pedaly jsou sice prijemne uzke, nicmene casem dost nici boty. co dodat.. jsem prijemne prekvapen, do popruhu se vejdu i s botama s vyrazne vetsi spickou (ocelovou :D), a kontrola stale vyborna. ze jsem s tim nezacal driv. uvidime co ukaze cas ohledne pevnosti.


    ZSIS
    ZSIS --- ---
    nez sem hodim to opravdu dulezite, jen tak pro zajimavost, cas od casu se tu resi problematika vysky stredu.. posledni mesice sem mel prestavenou silnicku, takze trosku nizsi stred, a jaksi jsem ohobloval sve stare pedaly jeste trosku vic nez uz ohoblovane byly. mam je tak 6 let. lezel jsem na zemi nekolikrat, ale ani jednou to nebylo kvuli skrtnuti pedalem o zem. a ze sem si nekolikrat skrtl. takze zadna panika, jsou mnohem zakernejsi veci ;)

    TICK
    TICK --- ---
    zasílám visuální čínský report z wuhanu a zdravím jezdce!
    SALO
    SALO --- ---
    Cyklistika: M ČR 2015 Praha — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10110938667-cyklistika/215471291098102-m-cr-2015
    (P414)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: jsem pro miche pista. vydrz/cena optimalni. vymena jednou za rok. jak rika
    EDGE61 pulcak je zbytecne tezkej a dle me nevypada na cistym, jemnym fixed gearu pekne.
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    KCHARI: používam řetězy miche pista, za 250 na moravia fixed a drží. Bmx půlčlánky jsou imho příliš těžký a pokud k tomu nemáš důvod kvůli délce linky tak i zbytečný
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Mne je třeba příjemnější koupit jednu kvalitní věc, než ji nahradit x-krát nějakou "čínou"..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Neni lepsi kupovat casteji levnej retez? Jezdim obycejnej SunRace za 100 Kc a menim ho treba 2x za rok.

    Nakonec retez je kov a snadno se recykluje.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: to by mě taky zajímalo, já na nový kolo přemýšlím o nějakým pevným půlčlánku, např: http://www.dookie.cz/retez-bmx-shadow-interlock-supreme-2015-stribrna/d-119027-c-1305/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tipy na novej retez? ten muj OEM od 8BARu ma za sebou 1500km a je vytahanej az beda (coz mi prijde teda dost malo najet na jeden retez jen takovoudle vzdalenost....)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Vetsi prdel je Lucas Brunel jak klickuje mezi autama v mechiku.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Popravde hodina o tom jak typci jezdi po meste je nuda. ale zase vidis jaky to je krasny mesto a Tioga pass? Top.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ja sem kouknul na prvni polovinu kdyz sem se vratil nameteny domu, a jako.. hezky zabery. ale nejak me ten starej mash nadchnul tehdy vic. zas je pekny, ze tam mistama maj zabery jak jezdi do kopce, tomu se ze zacatku dost vyhybali.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ROZCUCHANA: tak jasny ze se kluci predvadej, ale stejne. HC. a siroky klacky taky dost prekvapily. ty trendy....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam