• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZSIS: spis je to stary nez moderni, ale urcite nejsou nijak super vyjimecny.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: mit klacky proklate nizko je in
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: ty riditka jsou "beznej drahovej rig"? se za tech 5 let co jsem naposledy sledoval parket dost zmenilo.. :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: ja myslim, ze je to jen o zvyku, stejne jako nacvakavaci pedaly ;-)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN: to je novej systém posedu. variabilní délka, větší výkon, něco jako nášlapný sedlo. zaklikneš a nakládáš jak blázen! )) akorát nesmíš zapomenout včas vycvaknout svojí prdel když dobržďuješ před zahrádkou v Trinkteufellu na Kreuzbergu aby ses nesvalil jak švestka.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    nenormalni je jen sedlo, zbytek je celkem beznej drahovej rig. mozna maji fajnsmekri specialni kalhoty s vlozkou na trubku :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DRAGON: dyt pisu, ze nevim. asi to umeni. jako ma to podobny efekt, zarazit, udivit, pobudit k zamysleni.. to se celkem povedlo.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS:
    DRAGON: to bude nejake umenie, neasi. Anal bike.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZSIS: a na tom se jezdi prosim pekne jak? to si jako tu tyc, ktera je zde misto sedla zarazis do analu az po "sedlovku"? nejak tomu nerozumim, prosim vysvetlit, dekuji
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    GGG: znamej (gernot) tam byl. zrovna nazdilel par fotek. tohle me ted zarazilo, nevim co si o tom mam myslet, je to divnej pocit prazdnoty a nerozhodnosti v me dusi. konec dnu. nevim, co by tohle jeste mohlo prebit. a nevim, jestli to chci videt.
    GGG
    GGG --- ---
    A Weekend at the Berliner Fahrradschau Deserves an Über Gallery! | The Radavist
    http://theradavist.com/2016/03/a-weekend-at-the-berliner-fahrradschau-deserves-an-uber-gallery/#1
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KEPASO: jo, mas recht, soustredny kruznice, ma to i Remerx.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MARASAN: nene, myslim opravdu radu jemnych drazek po cele brzdne plose. nektery znacky to maji. a nektery dokonce eloxujou az potom, co tyhle drazky udelaji. vcera jsem na jedny takovy narazil, nemuzu ted najit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KEPASO: jestli mas na mysli drazku ve vybrusu plochy na brzdeni, tak drazka je tam pro signalizaci obrousenyho rafku zralyho na vymenu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SALO: ja se smazal mezitim, pardon. diky. CNC rozumim, s tema drazkama jsem bral v potaz trend, tzn. kdyz uz opracovavaji, snazi se zanest i drazky pro lepsi ucinnost.
    SALO
    SALO --- ---
    KEPASO: elox sa ti zbrzdi, je to len tenka zoxidovana vrstva, za par tyzdnov/mesiacov to mas komplet prec. je to nezmysel a ofrezovane to brzdi lepsie.
    (btw, neznamena to, ze su tam drazky, znamena to iba, ze je strojovo zarovnana).
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    WILD_A: nj mel jsem stesti v bazaru :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: za 1/4 ceny bych je taky bral a doporucoval :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak nakonec se mi podarilo koupit Sidi Drako za 1/4 ceny a teda neuveritelna bota. Pohodli teda nic moc (trochu si v nich prijdu jako v lyzacich :)), ale na kole to je bozi. To je skoro nepopsatelny jak moc dobre se v nich zabira do pedalu. Doporucuju vsema 10!!
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: 2 cx sezony.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: jo to je vec co jsem mohl zminit. novou podrazku jsem porizoval loni v lete. uz je videt, ze neco zazila, ale uplne v pohode s ni vydrzim do podzimu. nemuzu porovnat s jinyma podrazkama co jsou na botocha na fest.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    VAVERAK: dik za odpoved. prave ze nejaky bazarovky bych klidne i bral, ale zatim jsem nenarazil na zadny zajimavy nabidky v moji velikosti. a ta podrazka se opotrebovava jak moc? od internetovejch jezdcu jsem cetl, ze ji byly schopny schodit klidne za mesic (prej drzi ale tim padem je dost mekka)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam