• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: stalo se mi kopcom dole, skidoval sem a najednou litam nahoru dolu jak panak, nastesti mam brzdu. Nemel sem sjetej kufr, ale vzal sem si boty s normalnima kuframa, co vyhazujou vsema smery, ne jen do boku. Tak na to taky bacha.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: mne sa to stalo, ale nic vazne... Bud rad, ze si nesiel dole kopcom :P
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    prvni rok dva sem mel plast tak na 2-3 mesice, to je pravda. mezitim uz ani nevim, kdy jsem naposledy menil.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: vozím nášlapy, ne košíky... a 4 zadní pláště za rok zas tak moc není, to ej dle mýho v normě :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: tim jako myslis kosik? me drzely vecne. asi 2krat mi rupnul popruh, ale ze jsem extra cool tak mam ty dvojity (dvojity popruh = dvojita rychlost, neasi). a to ti aspon jeden nejak do cile udrzi.

    ta radost obcas si zasmykovat.. tak, koho bavi furt kupovat a menit plaste.. vsak ano deti, je to sranda.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SALO: tak přední brzdu mám že jo, ale ta radost občas si zasmykovat?
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: pripadne pouzivajte prednu brzdu ako normalni ludia, ktori maju radi svoj zivot aj zivoty ludi vo svojom okoli.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Tak dlouho se jezdí s ošlapanejma kuframa, až se noha vytrhne. Dneska v noci při návratu domů se stalo to, co jsem vnitřně dost dlouho očekával a při víceméně posledním skidu kousek od bytu se mi vytrhla noha z pedálu. Strašný, hrozný, příšerný. Nechci zažít nikdy více. Měňte kufry včas! :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    ve ctvrtek na draze. klidne se nekdy pridejte. 17:00 - 19:00, 100,- vstup, drahovka s galuskama co drzej na dreve, helma. fotky jsou trochu zluty, ale coz.



    CUG
    CUG --- ---
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: Je to všude stený, campy za 5000,- ...
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PULP121: potřebuju kliky na starý kolo, takže idálně něco co aspoň vypadá jako stará campa, z toho co maj na velodorme připadá v úvahu jen http://www.velodromeshop.net/index.php?p=product&id=1085 ... což bych asi i zaplatil ale nemaj 165, a když už za to dám tolik chci ať to je 165... asi nezbude než našetřit na campy no...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Co prostě něco z tohodle?

    Track Chainrings from Velodrome Shop
    http://www.velodromeshop.net/index.php?p=catalog&parent=11&pg=1
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: radši bych šel do zavedených cyklo znače, nejsou žádná sláva..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s převodníkama z BLB (Brisklane Bikes)??
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: no, vypada to vic cool, neasi. jak je ten retez celkove mohutnejsi, tak ma vic mista na barvicky a tak.

    napr. gebhardt dela uzke prevodniky. daji se sehnat.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Dycky muzete pouzit normalni silnicni kliky. Doporucuju nechat vnitrni prevodnik a bud vypodlozkovat anebo ja zbrousim zuby na velky placce a necham ji tam jako ochranu retezu/pred retezem.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: Diky, snad na to mam kliky...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMBSTONE: Ne, poslal mi to kamos z Londyna... mel to puvodne vyrobit nekdo prez Cyklovrakoviste ale cekal jsem tak dlouho ze jsem si to nechal poslat... nez to prislo tak jsem navrtal podle disku pastorek z torpeda.
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: prodava to nekdo v CR?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam