• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DEB: Na singlespeed MTB ne. Na singlespeed fávo, který dostaneš zadáčo, taky asi ne.
    DEB
    DEB --- ---
    cau cau
    je 9.7kg tezky na single?
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    za rakousko nejspis citybiker.at, Gernot par kontaktu asi mit bude.
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    ZSIS: Super, dekuju a v zahranici bys vedel? Me jde spis o ty obchody.:)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WERONIK:
    "novej" favorit.

    pak jsem zakopl o tohle, me to teda moc nebere, ale je to na miru..
    Das individuellste Fahrrad der Welt | My Esel
    https://www.my-esel.com/

    mam za to, ze by kazdej schopnejsi obchod se specializaci na zavodni kola mel mit kontakt na nekoho, kdo dela ramy na miru. ale ja se moc po CR nepohybuji.
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    Ahoj všem, potřebovala bych radu, jestli někdo nevíte o někom/obchodě, kdo by dělal kola na míru v Praze nebo v ČR? Cena by měla být spíš vyšší a myšleno pro lidi co mají peníze a chtějí si to kolo "potunit" a je jim dá se říct jedno za kolik. Pokud víte někoho i ve světě /Evropa/ nebudu se bránit. Kola mám na mysli spíš silniční, městské, na dráhu.. spíš něco styl festka, žádný sjezd, freeride atd..Pište, komentujte, budu ráda za jakoukoli informaci.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Obměňuji vozový park, tak kdyby tady měl někdo zájem :)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: 8BAR FHAIN V2 XL (62cm) / Praha / 17000 CZK ]
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    loni jsme se parkrat ucastnili a letos to nebude jine. pro pripadne zajemce o navstevu videnskeho velodromu posilam web, kde najdete vypsane terminy zavodu pro tuto sezonu.

    Wiener Bahn-o-rama – #gofastturnleft
    https://wienerbahnorama.wordpress.com/
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Kdyby něco mám pořád fungl nový přední kolo na dráhovym recordu...
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    DEB: Kdyby toho bylo vic, taky shanim. Staci samotnej ram =)
    DEB
    DEB --- ---
    cau,

    nekdo neco na prodej? 52-54cm???
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    WONDRAS: mám shimano xtr (pd m9000) a bez problémů
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    WONDRAS: Ja mam slehacky 8 let a ani jednou jsem s nima nemel problem, musel jsem teda menit kufry, ale jinak nic.
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    mate tip na nejaky SPD, prevážně do města? Mam dlouho klasiku shimano 520 z horaka, ale musim je casto dotahovat, dost mozna proto, ze jsou uplne jinak namahany nez na MTB.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze chodec s telefonem co prechazi a nekouka me vyskolil dvakrat a ano letel jsem pres riditka, ale zase je pravda, ze z tech 30 jsem to preci jen zpomalil takze jednou z toho pani mela uspinenej kabat a ja natluceny rameno a podruhy jsem z toho mel ja odreny koleno a loket ale jinak se nic nestalo. Mam predni brzdu a jsem za ni rad prave kvuli temhle pripadum.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LISKNI_SI: zpoza odstavene dodavky, mimo prechod. "rozhled" mam az na horizont, ale za rohy proste nevidim. kdyz tam neni prechod, tak ocekavam, ze tam lidi nepujdou na slepo. tezko rict, co se v dane situaci opravdu stalo.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    ZSIS: Ne, nemůže ti skočit člověk zpoza dodávky. Paragraf 18, odstavec 1: smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled. Za dodávku nemáš rozhled, takže to buď široce objedeš, abys ho získal, anebo hodně zpomalíš.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Taktiez stoji za zmienku, ze ho v podstate nemali na zaklade coho odsudit, tak vytiahli ~150 rokov stary zakon z doby konskych povozov.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    CHOBOT: nez sa pustime do diskusie o seba rozsekavani, ja by to nechal pri "zabranit zrazke s vyuzitim vsetkych dostupnych moznosti" Fixa ma dlhsiu brzdnu drahu, ale podla toho clanku mi pride, ze problem bol trochu aj v pristupe. A po tom, co povedal v sudnej sieni to ani nemohlo dopadnut inak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam