• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    ZSIS: a kdyz jsem se naucila skids a dalsi blbosti poridila jsem tuhle paradu

    DEB
    DEB --- ---
    ZSIS: ja ho takhle koupila takze jsem to neresila
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DEB: you might not give a damn, but the interwebz does.

    nemam problem s brzdou, ale proc _vzadu_? kdyz uz, tak ji dam tam, kde efektivne brzdi.. a kosiky/straps jsou pro jizdu na furtoslapu imho zasadni.
    ale oukej, ted cekam az me nekdo zprdne za to ze prudim, a ze je prece hezky kdyz lidi jezdej nakole, a ze at si kazdej jezdi jak chce, a vlastne tim bude mit pravdu.

    a pak se zas nekdy kouknu na mash (1!), a zaplacu hipsterskou slzu, jak driv bylo vsechno lepsi.
    DEB
    DEB --- ---
    ZSIS: protože jsem na fixce nikdy předtím nejezdila, a k memu stesti jsem bydlela na kopci takze jezdit dolu bez umeni skids by byla moje smrt..
    proto pisu 'zacinala'

    o tom jak se ma fotit kolo don't give a damn:))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DEB: ta brzda vzadu trosku boli. ma to nejake oduvodneni? jinak hezky stroj... a jak mi jednou pred roky bylo v urcitem rakouskem foru receno, kolo se foti retezem ke kamere a s pravym pedalem dopredu ;) uz jsi nepomatuji, ale tusim ze ventilky by meli byt dle moznosti u zeme...hrhr
    DEB
    DEB --- ---
    ja zacala v australii na tyhle kocicce
    DEB
    DEB --- ---
    RLSO: ja nejdriv musim poridit kolo!! pak muzu padat na kolejich a kostkach
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    dlouho jsem sem nedal nic od nasi DEFEKT party. tak tady jeden vikend z domaciho prostredi.

    3. - 5.11.2017 - Podzimní týmovka, Tábor, CZ
    Nečekal jsem, že to tentokrát půjde tak hladce. Stačilo pár ťuknutí do klávesnice: „Čau, dlouho jsme se neviděli.
    Kdy se potkáme?“. Stačilo zmínit základní hesla: „Bude pivo. Projedeme se na kole a koukneme na Mistrovství
    Evropy v CX. Přijede celá crew!“. A nebylo co řešit. Termín vyšel skoro dva měsíce od toho, co jsem si zlomil kotník
    na závodech v Drážďanech. „To bude dobrá rehabilitace.“ říkám si. A taky že jo.


    Po náročném večeru pauza v Perle.

    V pátek po práci sedám na vlak v Bohušovicích nad Ohří a za tři hodiny vystupuju na nádraží ve městě Tábor.
    V úzkém kruhu se setkáváme ještě ten večer – Tomáš V., Šimon M. a Honza Š.. Pražská posádka má podle
    plánu vyrážet v sobotu dopoledne kolmo směr Tábor. Jsme na ně zvědaví.


    Jsme všichni. Někde mezi Štětkovicemi a Táborem.

    V sobotu ráno vaříme kávu, mažeme chleba máslem a dojídáme famózní malinovou bublaninu, co upekla Tomášovo
    maminka. Mňam! Dnes vyrážíme Pražákům naproti. Pěkně na půl cesty. Sraz je v Neveklově v hospodě, kde
    točí Bernard. Zrovna se oblékáme do kůže, když tu nám drnčí telefony. Neuvěřitelné! Honza K., Šimon K.
    a Honza H. právě vyrazili proti proudu Vltavy. Za nedlouho telefon vrní v zadní kapse dresu znovu. „Jedno na
    kocoura v Perle!“ píše Šimon. Zasouvám mobil zpět do kapsy a mám to před očima jak živý obrázek. V Neveklově
    jsme první. Než dopijeme džbánek číslo jedna, jsou kluci z hlavního města před hospodou.


    Ráno byla mlha. Odpoledne polojasno. Večer parádní západ.

    Cesta zpět je pro mě utrpení. Dva měsíce jsem se téměř nehýbal. Na kole seděl jen dvakrát na slabou hodinku
    po rovině. Noha dobrá, ale výdrž a síly chybí. Tentokrát to nevzdám. Honzák mi přihrává zbytek Burn drinku a žeru
    traťovku. Za pár minut je mi líp. Šlapání jde snáz. Do Tábora přijíždíme za tmy. Naše stroje jsou asi tak
    rozdílné jako jsme my. Tři silničky, dvě krosky a jednou fixed gear. Doma vytahujeme vychlazené kuželky,
    myjeme smradlavé nohy, objednáváme pizzu a crew talk může začít. V neděli nás čeká už jen podívaná v rámci
    ME v CX a už ohraná cesta domů vlakem. Tak zas někdy příště. Třeba ve Vídni na Wiener Bahn-O-Rama.


    Ve sklepě. Tam to vlastně jednou vzniklo a stále pokračuje.
    RLSO
    RLSO --- ---
    DEB: za to som vsetkymi desiatimi... inak cez koleje vzdy co najviac kolmo. mna teda viac seru tie kostky-uz som sa na nich parkrat spadol na naplavke pri zjazde z palacaku...

    kondicia... najdolezitejsie pre mna je jazdit kazdy den,ci uz prsi alebo nie... kondicia pride sama...
    DEB
    DEB --- ---
    hele a delate treba pravidelny projizdky prahou? nocni/denni.. ale hlavne ty nocni:))
    SALO
    SALO --- ---
    kto sa v Prahe nikdy nevysekal na mokrych kolajach, tak keca a pada na nich dodnes.

    (ja si vybavujem minimalne 3x: Francouzska pri Blanickej, Vrsovicka pod Bohemkou a U plynarny v Michli pri zeleznicnom moste)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SN0WCRASH: co sem slyšel od kolegy co jezdi do práce na MTB, klouže na kolejích všechno, nejlepší je to přeskočit asi...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    STILL_PRIMITIVE: prave preto sa mi paci ta crosska co postol vaverak :D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    DEB: nejvic o hubu sou koleje, staci aby zaprselo, včera sem se malem svez na dodavce co jela zamnou...

    A nástěnska stejně nefuguje...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEB: postni fotky.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: nenech si do toho kecat!

    DEB: mno, nevim, jak to tady id DANII sleduje, mych poslednich par vynechal..
    DEB
    DEB --- ---
    muzu pridat moji lasku na nastenku?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    WILD_A: no ja som si onehda vystupil na hlavaku so 46/17 a 10kg, vyslapol si cez Bulhara a Italsku na Vinohrady a v polke kopca som si myslel ze umriem. Ono je to fakt o kondicke, aj mi vsetci nakladali, ze mam pit viac piv a menej hulit :P
    DEB
    DEB --- ---
    WILD_A: a jezdis v zime? neni to o hubu v praze?
    ja jsem zvykla jezdit v zime desti mrazu ale precijen ne na kostkach
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Jo a moje kolo ma cca 10kg, steal is real!
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Ja taky jezdil dlouho furt rovniky a myslel si, ze to se mnou neni zly, ale pak jsem prijel do prahy a jezdil pul roku na Floru (pro neprazaky, to je vzdycky do kopce) a zjistil jsem, ze kondice predtim vlastne byla bida :)
    DEB
    DEB --- ---
    WILD_A: asi jo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam