• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    add ta diskuze ohledne vaze kola/jezdce... kdyz pomineme fakt ze single speed je obecne uplne na hovno do kopce... tak je logicke ze na lehkem kole se jede lip jak na tezkem... to plati jak pro trenovaneho tak pro netrenovaneho... nevidim duvod proc si neporidit rovnou lehke kolo kdyz je moznost... shodit kila muze clovek "kdykoliv" a lehke kolo zustane vzdycky plus

    osobne vazim 90+ a jeste ktomu mam tezke kolo .) shodit by mi prospelo :)
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    DEB: A maji krasnou kamcelar.:))
    DEB
    DEB --- ---
    RLSO:
    WERONIK: vypadaji dobre
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    RLSO: my jsme s nimi řešili něco ohledně práce, ale jsou fakt fajn, vypadají že ví co dělají a pár kol už vyrobili a vypadají krásně..
    RLSO
    RLSO --- ---
    WERONIK: jj... s REPETE priamu skusenost, ale vyzeraju celkom fajn. len som vedel,ze to tu niekto zhanal, tak to sem hadzem - podobne obchody by cme mohli davat do nastenky...

    tiez sa planujem ist pozriet do https://funbikes.cz/
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    DEB: Repete jsou super.. nevim jak se tady s tim pracuje.:D tak asi odpovídam na něco jinýho, ale mělo to být reakce na to, že nás tam obě označili v příspěvku. Jsou to takový mladý kluci, vypadají že ví co dělají..
    RLSO
    RLSO --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ja pridam betonovou zamkovou dlazbu,ktera nabere vodu a promrzne. Rano pak je, narozdil od asfaltu, desne kluzka. Nekdy je z toho udelanej vyvysenej prechod,na to bacha.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja bych k tem zaludnym kolejim pridal jeste ty bily pruhy na nekterych prechodedch, ted nedavno jsem to na jednom polozil. Nicmene nase heslo je, kdo nepada jezdi pod svoje moznosti. A v zime (namraza a snih) je teda pravda ze nektery useky prazskeho Roubaix jako je treba Vodickova klouzou taky fest a na nich teda padam nerad, ty dlazky jsou fakt neprijemny.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Jezdime vsichni (teda dcera se jen vozi, nejsou ji jeste ani dva) furt i v zime a ani to neprezouvame a da se to, jen v zime nejezdim tak rychle a je to vic klidek a pohodicka. Taky kvuli tomu, ze mi mrzne oblicej a tahat kuklu a dalsi veci jsem linej.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    uprimne, kvuli tem 2-3 tydnum, kdy ve vidni _opravdu_ lezi snih, uz dlouhe roky kolo neprezouvam. jinak..schwalbe stelvio (ted jsem se musel jit kouknout).
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    sice by to bylo další kolo na kterým bych nejezdil, ale dost se mi líbí
    Prodám: Schwinn Fix Madison - bazar - Bike-forum.cz
    http://www.bike-forum.cz/bazar/inzerat/27984-schwinn-fix-madison
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: mokro dle mého v pohodě a když je sníh, tak vytahuju jiný kolo, protože na sněhu ledu mi přijde jezdit na fixce o život, kor ve městě :)
    DEB
    DEB --- ---
    tohle torpedo jsem tam taky nechala s tezkym srdcem, s Joeym jsme to dali dohromady z ocelovyho ramu Kojima Condor 1990' racer

    DEB
    DEB --- ---
    EDGE61: ja ho kupovala second hand od slecny co menila na vigorelli alu,
    po nejaky dobe jsem zjistila proc ho tak na rychlo a levneji prodavala, byl nastipnutej prasklej ram zrejme, cehoz jsem si ani ja ani Joe nevsimli.. a zjistili az kdyz bylo pozde, pro me oprava a pak nasledna preprava z au do eu samozřejmě nesmysl takze jsem vsechny svy kola prodala Joeymu a odjela s prazdnou

    nevim jak je jednoduchy ci slozity tady neco poradnejsiho sehnat, jak tady funguje trh apod.. samozrejme jsem otevrena i nejaky custom srande,
    zatim mam problem s tim ze je vsechno velky
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    DEB: histogram jsem dlouho chtěl koupit, myslím, že je to nejpovedenější design na novodobej fixed rám od cinelli, jen mě štvalo, že je lowpro. Tak dlouho jsem váhal, až nebyl k sehnání. Tak mám vigorelli.

    Co zvažuješ koupit?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    RLSO: ja ted prezul na zimaky, nejaky nejlevnejsi Mitasky (Flash dezen myslim) 28cky..
    KCHARI: jezdim hardshelly v sezone 23jky ale nechapu jak s tim muzes jezdit, jak je zima nebo mokro a snih, klouzou silene, ta smes mi prijde tak na sezonu ale na zimu hrozne tvrdy... vubec to nedrzi, trohu to naklopit sem se bal...
    DEB
    DEB --- ---
    YANKEEE: taky jsem brecela, nebylo to jediny kolo co jsem tam musela nechat
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    DEB: já bych taky brečel tam tohle nechat
    DEB
    DEB --- ---
    VAVERAK: a chces to vysvětlit? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam