• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: Já sem právě zmatenej uplně, je to teda Fort nebo Fořt? V nějakejch inzerátech jidi píšou Fořt ale i Šterba ho zmiňuje jak Forta.. ta já nevim :))) ... ale asi je to ono, proste ta klasika hlinikova co tam zbyly když to končilo a rozprodávali se cca litr...

    v cyklovrakáči je furt maj...
    https://www.cyklobazar.cz/inzerat/215303/silnicni-ram-fort
    ale podle mě by při stavbě tam slevili...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: No oni tam maj právě všechno a o to jde .)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: kdyz uz do ramu za +/- 1000 vrazi dalsich 1500,- tak se s kolama a vsema cetkama dostane na osmicku jak nic. Ledaze by na vrakovisti sehnala spoustu dalsich komponent.
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: nee, na rámu se píše fort, já psal, že myslim, že v tom sdíleném inzerátu to byl právě tenhle levnej rám z cyklovrakoviště
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EDGE61: tak Fořt :) pardon...
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    STILL_PRIMITIVE: já právě myslel, že je to ten fořt .)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    DEB: neměla bys nejlepší stavit se v cyklovrakovišti? Myslim ze tam maj nejaky FORT ramy s dráhovejma patkama, pripadne by se nasel jinej ram co by te bavil a sedel ti. Kdyztak by se nechaly patky prevarit u Bareše, to sa dá pořídit za 1500,- pak k tomu nejaký kola za 3000,- nově zapletený co bys chtela a za zbytek se to dosloží, řekl bych že to dokázali kdybys jim řekla cenovej strop a svoje nároky...
    DEB
    DEB --- ---
    muze me nekdo aprroved na fb fixie gear bazaru?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    VAVERAK: nj to bude asi jiný poježdění. Široký ulice, auta jedou minimalní rychlostí, kopce žádný :)
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    VAVERAK: tu maximálku si na fixce nějak nedokážu představit
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    trochu z jineho soudku. o vikendu se jel monstertrack.

    tady strava od Coopera
    a tady "rough cut" z casti trasy.

    balzam na dusi.
    DEB
    DEB --- ---
    STILL_PRIMITIVE: ma to 10.4 se vsim vsudy.. kej hledam dal
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    MARASAN: precti si ten inzerat...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: ja bych ho ukecal, at si necha predni kolo a proda to za polovic ;-)
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    PULP121: moc pekny za fer cenu...
    btw "sedlovka s integrovanou blikackou" - tohle strasne nutne potrebuju,kde se to da sehnat? ☺
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já bych dotlačil sedmičku a bral tohle https://www.cyklobazar.cz/inzerat/176127/brick-lane-bike-la-piovra

    :-)
    DEB
    DEB --- ---
    STILL_PRIMITIVE: 54 velky.. 50 - 52 ram max
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: zda se ze to hodne lidi takhle vnima, ja osobne jsem trapil kliky SA cele roky brakeless bez potizi.

    jinak me se to kolo zas az tak nelibi, nicmene za tu cenu mozna zajimavy zaklad. jak pise SNOWCRASH, nez bych nemel nic, tak si radsi na rychlo poridim neco takovyho. evtl. zeptat se prodavajiciho na vahu a pak cenu jeste trosku ztlacit.
    ma tam hezky popelnicek imho..
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Inak, na mojom mestskom bajku mam nexus 3sp a dost mi uz prisiel suchy. Ono tie huby vacsinou moc maziva od vyroby nemavaju :) Po chvilke googlenia som zistil, ze staci polozit bicykel nabok, odmontovat bowden, vybrat tu radiacu tycku a naliat dnu olej. Celkom to pomohlo a mozem pockat s komplet rozborkou kym bude vonku menej hnusne :)
    A preco to pisem do single speed fora? Odkedy je premazany, jazdim iba na najtazsom prevode, pac ide jak hodinky :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam