• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    PULP121: moc pekny za fer cenu...
    btw "sedlovka s integrovanou blikackou" - tohle strasne nutne potrebuju,kde se to da sehnat? ☺
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já bych dotlačil sedmičku a bral tohle https://www.cyklobazar.cz/inzerat/176127/brick-lane-bike-la-piovra

    :-)
    DEB
    DEB --- ---
    STILL_PRIMITIVE: 54 velky.. 50 - 52 ram max
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: zda se ze to hodne lidi takhle vnima, ja osobne jsem trapil kliky SA cele roky brakeless bez potizi.

    jinak me se to kolo zas az tak nelibi, nicmene za tu cenu mozna zajimavy zaklad. jak pise SNOWCRASH, nez bych nemel nic, tak si radsi na rychlo poridim neco takovyho. evtl. zeptat se prodavajiciho na vahu a pak cenu jeste trosku ztlacit.
    ma tam hezky popelnicek imho..
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Inak, na mojom mestskom bajku mam nexus 3sp a dost mi uz prisiel suchy. Ono tie huby vacsinou moc maziva od vyroby nemavaju :) Po chvilke googlenia som zistil, ze staci polozit bicykel nabok, odmontovat bowden, vybrat tu radiacu tycku a naliat dnu olej. Celkom to pomohlo a mozem pockat s komplet rozborkou kym bude vonku menej hnusne :)
    A preco to pisem do single speed fora? Odkedy je premazany, jazdim iba na najtazsom prevode, pac ide jak hodinky :)))
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DEB: ja by som to moc neriesil. Ber a jazdi. Neskor budes vzdy moc spachat nejaky upgrade :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    DEB: tendle rám bude těžká svině ( ocel žádný CR-Mo a tenčený trubky), nejhorší čína a hrůzostrašný porvedení (viz ten navařenej hajzl pod hlávkem - WTF??!!) a novej stojí 1000,- .. podobný kolo se dá pořídit mnohem levnějc ideálně postavit si sám...
    DEB
    DEB --- ---
    MARASAN: e-e
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEB: ja predpokladal, ze je novy ...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TOMBSTONE: tohle jsem taky planoval napsat, ale za tu cenu S-A neni nijak spatny reseni.
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    "kvalitních komponentech Sturmey Archer" - LOL! :-D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ten ram, ocekavam, je typicka cina; naprosta tuctovka, tezka obycejna ocel, dost casto s vidlici, ktera se mi osobne vubec nelibi. Neni super, ale malou zenu (DEB, 52 cm) urcite vydrzi vozit dlouho.
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    DEB: cena je asi ok, ale nevim nevim, primárně rám je s velkym otazníkem, sluha na sto let to asi nebude... Je přece tisíc možností, v první řadě si vyjasnit budget a podle toho vybírat
    DEB
    DEB --- ---
    MARASAN: premyslela jsem nad tim, ale .... bohuzel ted resim lepsi (nedokazu uverit ze tohle ted reknu) vyuziti penez
    DEB
    DEB --- ---
    MARASAN: a pro srdicko

    ne hele, kdyz vezmu v uvahu ze stejne chci flat bars tudiz bych poridila i jiny brzdy ktery ale stejne po zime sundam, tak je to ok? stoji to za to? navic je to v Opave a ja jsem v Praze
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEB: urcite je to pro kolena lepsi.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEB: jestli uz jsi skoncuila v EU, tak kup ram v ramci EU, no stress. USA a Jizni Pacifik jsou taky bez problemu.
    DEB
    DEB --- ---
    nakonec skoncim s prehazovackou :(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam