• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    ONPREJ: resi se to podlozkou..
    ONPREJ
    ONPREJ --- ---
    Poraďte, prosím. Zrovna si instaluju na svůj flipflop náboj fixie pastorek. Ten jsem dotáhnul, pak dotáhnul i lockring. Ale mám mezi nimi malou mezeru. Dá se to vyřešit nějakou podložkou? Nebo je nutné koupit jinej fixie pastorek, kterej bude lépe odpovídat velikosti toho náboje. Dík
    DEB
    DEB --- ---
     --- 22:31:00 14.7.2018

    kde dobre pomer kvalita cena nechat v praze opiskovat prestrikat ram?

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: Festka!
    DEB
    DEB --- ---
    cusicek..
    nekdo doporuceni na fajn servis v praze?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    slyšel jsem SS bike?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BLACK_ONYX: ja jsem s tim skoncil, jezdil jsem touring a je to desna fuska, projel jsem treba Javorniky.
    DRAGON: ja jen at s tim nechodi za mnou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MARASAN: proc by mel jit se zavodama nekam? tady jsou jenom definovany temata, ktery muze clovek rozebirat nebo proc?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MARASAN: Já, že jsem snad ještě nepotkal ss bike.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BLACK_ONYX: nejakou dobu jsem to jezdil,proc?
    se zavodama pak di nekam..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Jezdíte někdo single speed mtb? A co nějaké závody? Jsou? Nemůžu toho u nás moc dohledat.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    porad zijem a porad zavodime.
    tady takovej kratsi sestrich z minuleho tydne v berline - fixed days, rad-race fixed42

    Berlin Fixed days and Rad race 42 World championship 2018 by Defekt crew Prague
    https://vimeo.com/270321742


    a kdyby to chtel nekdo cist, tak tady par radek. fotky na DEFEKT fb.

    Neodolali jsme ani tentokrát. To volání z dálky bylo tak silné a čím blíž se den D blížil, byly hlasy intenzivnější. Berlín. Fixed Days. Velothon. RAD RACE. Fixed42 World Championship. Cyklovíkend začal už v pátek. Berlínské crew jako Messpackberlin, TRACK MOB Berlin, FxD.BLN a další připravili program v rámci Fixed Days a bylo se na co těšit – sprinty, group ride, tracklocross, alleycat, track games a samozřejmě večerní párty.

    Za zmínku stojí hlavně účast Petra V. a Jana K. v alleycatu, den před hlavním bodem programu. Osm check pointů rozmístěných po Berlíně. Místo mapy tajenka, kterou nebylo ani pro našince jednoduché rozluštit. Nakonec byla zvolena taktika „někoho se chyť a drž se“. Výběr nebyl špatný. Spolupráce s messengerskou legendou Jamesem Moorem byla fajn. Petr V. a Jan K. luštili tajenku a James vedl cestu. Manifest v cíli jsme odevzdali do časového limitu třech hodin a umístili se někde v polovině startovního pole. Alleycat ve velkém cizím městě je neuvěřitelný zážitek. Člověk neví, co ho čeká za dalším rohem, těžko předvídá chování řidičů a především neví kde pořádně je. Navíc se cítí tak nějak provinile, když projíždí křižovatky na červenou a ujíždí troubícím autům.

    S nedělí přišlo sluníčko a silný východní vítr. Byl to den, kdy se do městečka Ludwigsfelde sjelo na šest set závodníků ze třiceti zemí, aby soutěžili na kolech s jedním pevným převodem bez brzd na čtyřiceti dvou kilometrech uzavřených silnic. Trasa vedle tak jako každý rok z Ludwigsfelde na rychlostní silnici směr Berlín, skrz letiště Tempelhof, čtvrtě Neukolln a Kreuzberg, kolem Berlínské zdi a hlavního nádraží a finišovalo se před Brandenburskou bránou. Organizátoři pro letošní ročník rozdělili startovní pole do čtyř skupin dle výkonnosti a udělali dobře. Méně zkušení a pomalejší jezdci se tak nemotali v přední části pelotonu a zařídili tím, tak hladší průběh závodu.

    Kvintet DEFEKT crew si vedl dobře. V silné konkurenci a závodu plného létajících kol vzduchem, zlámaných karbonových výpletů a asfaltové vyrážky si nejlépe vedl Šimon M. (74. místo). Tři minuty poté přijel do cíle i zbytek gruppeta – Jan K. (122. místo), Šimon K. (123. místo), Petr V. (146. místo), Jan H. (162. místo). Celkově se tým umístil na devatenáctém fleku z !56! týmů z téměř celého světa. Bylo skvělé vidět kolik kamarádů z Čech a Moravy oslovila tahle událost a rozšířili tak českou základnu na zahraničních závodech. Snad se bude podobná účast opakovat i na příštích akcích. Třeba příští týden v Lipsku – Grizzly CRIT 2018 pořádané Team Grizzly RC.
    GGG
    GGG --- ---
    Po-sedlo-st
    Akce pro milovniky kol a designu
    24. květen v 19:00–0:50

    Galerie KVALITAR
    Senovážné nám. 17, 11000 Praha

    https://www.facebook.com/events/167164557313922/?active_tab=about
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    RLSO: Já s tím na začátku prostě šel do skateparku. :-)
    RLSO
    RLSO --- ---
    dnes som si v Prahe nasiel pekny spot na ucenie na mojom novom FG:

    Dropped Pin
    near Unnamed Road, 170 00 Praha 7
    https://goo.gl/maps/LEbwRjPwxPA2

    nemate podobne spoty?
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    Ja kdyz mel volnobezku se znicenejma drazkama na stahovak, tak jsem si pomohl malym sverakem =)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    C00BA: urcite taky doporucuju zavit poradne promazat nejakou trvanlivou vazelinou
    C00BA
    C00BA --- ---
    SP1T: trochu punkove reseni: mezi volnobezku a nabu namotej do zavitu kus silnejsiho dratu a nech ho trochu koukat. az se ti volnobezka dotahne slapanim tak ten drat primackne, ale pri demontazi by mel jit odmotat/vytrhnou a cvrcka pak povolis celkem v pohode i rukou.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SP1T: bud si pomož flexou a ty zarezy si tam dodelej a nebo si kup neco jak píše MARASAN ... budeš pak mít jistotu že to sundáš i bez flexy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam