• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: ani ne.. mam jen to ci brooks team pro, ani jedno neni carbon, a ja na gramy nikdy nehral ;)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SN0WCRASH: Je to steamroller tam pul kila navic v sedle vubec nepoznas :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: fajny ram :) Nepride ti to sedlo zbytocne tazke a neohrabane? Vela hmotnosti navrchu bicykla..
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS:
    KCHARI: presne, vec vkusu. Mne sa najviac osvedcili raiser bars na sirku ramien.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: jasný, sto lidí sto chutí. Já si to právě bez gripu/dvojitý omotávky nedokážu představit, protože mám dost velký ruce a nemám rád pocit (ba přímo nenávidím), když si při držení řidítek zarývám prsty do dlaně. Jinak s těma rovnýma řidítkama (780mm .)) je to s tím městským provozem značně horší než s berama, to je bohužel fakt, ale na druhou stranu to kolo získalo úplně nový rozměr zábavy :D Bullhorn jsem pár let zpátky taky zkoušel a ta pozice rukou mi vůbec nesedla a to to kolo s tím vypadá tuze dobře...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: uz jsem tak jednu dobu cele mesice jezdil (foto na nastence afaik), neni to tak zly. dokonce i celkem prijemny svym zpusobem. problem spis je, ze kolo o zed pak opiras strasne opatrne a stejne je jen otazka casu kdy se rozskrabou. a da sde na ne hrat jak na trumpetu, dokud tam nenarves korky. vsak ja doma uz mam cernou pasku, jen jsem fakt linej. nicmene pouzivam jen tu tenkou textilni, takze stejne nemam zadny vyrazny tlumeni. vsak jsme taky drsnaci, neasi.
    rovny siroky riditka mi na osla neprijdou. jako chapu ze fyzika paky je na kole prakticka vec, ale byt schopnej klickovat efektivne mezi autama mi vzdy bylo dulezitejsi. a bullhorn ma takovej stihackovej feeling, je to jak topgun ;)
    DEB
    DEB --- ---
    KCHARI: stalo se mi, ze mi nemohli ukrast kolo, ani cely riditka tak mi aspon odsroubovali handles, klouze to jak svine
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: steel is real, jen teda ježdění bez omotávky si fakt nedokážu představit, to musí být mega nepohodlný. Já zase před dvěma měsícema konečně nahodil rovný široký řidítka a je to asi nejlepší rozhodnutí co jsem za poslední dobu měl :D

    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: Dobra volba ramu ... ten muj drzi vic nez 10 let a v podstate mu nic neni.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak se pode mnou vicemene prolomil muj mestsky furtoslap. diky nabidce chlapcu z citybiker.at ted mam po 10ti letech poprve ram, ktery je udajne delany na znasilnovani po meste. zatim spokojenost velka. a ano, vim, riditka nejsou uplne esteticky rovna, mozna to nekdy udelam. snad i obalim nejakou paskou. jsem linej.

    KVBIK
    KVBIK --- ---
    KCHARI: velka pecka, par tydnu pred tim clankem na PP jsem ho potkal a pokecal s nim na Melnice na vyhlidce. dobrej typek, fest sympatak
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KCHARI: Má blatníky, toy! :-)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    dneska jsem se úplně rozpomněl, že jsem kdysi četl článek o týpkovi, co objíždí svět na fg kole a dle twitteru stále jede! https://twitter.com/keiththewheelmn a starší článek zde když projížděl Prahou http://www.pedal-project.com/index.php?id=clanky&post=344-wheel-man
    frajer



    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: no, priste spis pojede lehco, podle jeho slov.. me se 2.7 zda take spis na tezsi strane. ale pekny cteni.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MAESTRO_007: řekl bych že v pohodě, nejel moc těžkej převod
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KCHARI: respekt, co na to jeho kolena? :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    náhodou jsem narazil při brouzdání na bikepacking.com. Docela nadšenec dát si na fixce Berlín-Tokyo

    Mo's Fixed Gear Bikepacking Trip from Berlin-Tokyo - BIKEPACKING.com
    http://www.bikepacking.com/bikes/mo-graham-fixed-gear/

    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    Sorry, ale tohle proste musim. Safa Brian, legenda v Mexico City.

    Hotline—Safa
    https://www.youtube.com/watch?v=hxVQFUTywIQ
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    Jestli dovolíte hodím sem #throwback do prvních dnů letních prázdnin. Do časů kdy parta pěti chlapců vyrazila od Prahy směrem Gdaňsk.
    Totální fixed gear řehole. Stovky kilometrů bez supportu. Litry polskýho piva. Cinkání zlotých v zadní kapse dresu. Deset dnů bez sprchy.
    Jeden dres, jedno triko, žádný trenky. Spaní na pláži a následný dvaceti hodinový trip busem zpět do České republiky.

    Foto: Jan Koutný, Petr Vaverka

    A kdyby jste toho měli málo, tak ještě odkaz na Jenův blog zadnyspe.ch


    První den na cestě. Zatím jsme jen tři. Ostatní nás dojedou za pár dnů.


    Josefov. Město rozbitý. Město duchů. Nazdar!


    Den dva. Je zima. Fouká. Hurá do kopců. Národní parky jsou za rohem. Polsko volá.


    Den tři! Den, kdy se setkáme s dalšími účastníky zájezdu. Párty na obzoru. Ale nejdřív trochu tracklocross.


    Ahoj kamarádi! Rádi vás konečně vidíme. Tady máte pivo, Krupnika a párek. Tak a je nás pět. A výlet může začít.


    Den čtyři. Je to pořád dokola. Zabalit spacák, vyfouknout karimatku. Narvat všechno do brašny. Obléknout se do prosoleného dresu. Najít Biedronku.


    Den PĚT. Napůl cesty. Defekt číslo čtyři. V Poznani dáme dort a jedeme dál. Není na co čekat.


    Šestý den utek jako voda. Žádný defekt. Z čelního větru začíná být bočák. Koupili jsme spoustu piva a vydali se skrz les. Našli jsme tohle místo. Grilovací altánek a dřeva nekonečno.


    Dnes je sedmý den. Je vedro. Ve vzduchu je cítit moře. Jsme blízko. Silnice se začínají vlnit. Doprava houstne. Kónusy jsme povolili ve Sklep rowerowy


    Ahoj moře! Ahoj Ustka! Pravý čas na pivo, smaženou rybu, kýčový západ slunce a další piva. Už jen dvě sta do cíle.


    Tahle pohoda s kámošema. To jo!


    Ráno numero osm. Probudilo nás šumění moře a víc jak padesát pejskařů co si to štrádovali skrz náš bivak. V hubě jak v polepšovně a písek i za ráfkem.


    Koupaní bylo. Moře studený bylo. Moře slaný bylo. Lidí mnoho bylo. Zítra Gdaňsk. Těšíme se.



    Den DEVĚT. Gdańsk. Gdaňsk. Danzig. Gedania. V nohách téměř tisíc kilometrů. Nesčetně zážitků. Nový hadry ze sekáče. Navoněný Hugo Boss testrem z DéeMka. Ještě projet město a pak na bus.



    To bylo naše RAD RACE Tour de Friends. Tady jsme připraveni na noční jízdu přes Polsko. Přestup v Katovicích. Ranní káva v Brně. Pak už Praha, hlavní nádraží. Pokračování snad příští rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam