• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    vlastne mi konstrukcne ten CZ nejvic pripomina IZUMI - tloustka materialu, valecky nejtovani… v porovnani s ostatnim (MICHE, SunRace, Decathlon - to je SRAM?? a pod) ktery sou vylozene az smesne subtilni… ale furt je to jezditelny vahove oproti BMX half linkum nebo tomu TANKovymu… nekdo mi rikal (nekdo z Defektu??) ze jezdi prumyslovej retez na vytahy?? ja urcite zustanu u CZ, za me nejlepsi pomer cena/vykon… nejlede na muj aktualni kripl (ne)najezd
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    taky sem ted menil retez, ale nevim po jaky dobe, jezdim po meste do prace ale posledni roky je to slabota…mohl tam bejt i 3 roky… vytahanej byl ze merka propadala skrz a uz sem v baglu vozil nejtovacku a obyc. z dekace az to prijde… nakonec sem to driv sundal nez to prdlo. jezdim teda obyc. CZ velo… ted sem nastavil IZUMI nakym zbytkem co lezel v bedne nez sezenu CZ, vsude maj na objednani… na drahovce na drahu mam MICHE levnejsi ale najezdim uplny prt a nebrzdim takze vydrzi dlouho. Koupil jsem kdysi omylem
    monstrozni Tank chain na Velodrom shopu, ten vydrzi asi WW3 ale po zmene prevodu je moc kratkej a vazi jako pul kola :))

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Hmm ja jezdim izumi. Mel sem nejakej default z decathlonu ( ten mi prasknul ). Pak sem zkousel i nejkej sram.. ale ten izumi se mi zda ze drzi nejdyl :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    mobil mi hazi error, tak foto nebude.. ono to tak napinave neni. je to D.I.D Daido Kogyo Co.LTD, tak pry NJS certified a co ja vim.. ale teda minule mi vydrzel ty dva roky, a jinak na tom kole vlastne nic nemenim. nemohu se tedy stezovat.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    wow. ja mam tu dvojmerku na 0.75% a 1%, tak tech 0.75 tam zapadlo, 1% jeste ne uplne. tak jsem si rekl, ze bude na case. mam tu fotku noveho retezu, starej byl ten samej. kupuji ze solidarity u citybiker.at, i kdyz jsou trosku drazsi. ze je znam a delaj ten slovakia experiment.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: na singli/fixe som ho menil dvakrat do roka. denne 10-20km, vikendy vacsinou tiez.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MARASAN: Kona Unit 2017. Doted jsem jezdil 32/18, ale menil jsem kola z 27,5" na 29" a s tim jsem vymenil i prevod a to na 30(oval)/20. Je to trochu lehci nez jsem jezdil, ale vetsinou na tomhle kole jezdim jen s bagazi na tezko, takze mi aspon podekuji kolena :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MARASAN: Jezdim samozrejme strapy. Ale schnou na topeni. Psal jsem ze jsem to myl :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: ten bledemodrej vlevo: co je to za ram? jakej tam mas prevod?

    singlespeed s kotoucovkou je snovy kolo. navic prakticky bezudrzbovy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZSIS: ja nedavno menil uplne vytahanej retez na singlespeedu. Retezem merka regulerne propadla. Byl jezdenej asi 1,5 roku; celorocne, prakticky kazdej pracovni den (mimo dovo atp.) taky nekde mezi 10 a 20 km.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TOMMY_: srsly mas fixie a jezdis normalni pedaly bez strapu? fuuu.
    neboli te posez? Prijde mi zvedly sedlo.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: to ti ta merka musela propadnout uplne, jestl jezdis kazdy den :) Kdyz sem jezdil denne, tak sem menil tak jednou rocne. Jinak ty singly to je paráda, tam to vydrzi hroznej randal km, na enduru vymenim rocne tak tri retezy.... A jedna momentka z dilny, kde se mi sesly vsichni jednoprevodaci. Singly jsou proste krasa :)

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    taky zajimave. spis me tedy zajimalo, jak to u vas je s retezem. ale taky zajimave.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jo! A o vikendu budu stavet F2 z 1970, ale bohuzel na torpedo..

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ZSIS: Ja jsem to umyl a konecne jsem sehnal 1" stribrny podlozky... :)

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak jsem vymenil retez. zas jednou. mira ukazovala, ze uz je na case.
    jezdim vlastne jen po meste, ~15-20km za den, a to prakticky kazdy den. zato de facto zadny delsi trasy.
    brakeless.
    retez mi vydrzel neco malo pres dva roky.

    tak aby to tady zas na chvilku ozilo, jak to vypada aktualne u vas?
    PROKY
    PROKY --- ---
    .eu
    PROKY
    PROKY --- ---
    MURHAAYA: urbanvelo-unlimited.ez
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ahoj, chci se zeptat. Tata si chce nechat prestrikat silnici ram, nemate kontakt na nekoho, kdo to dela? Idealne Praha ci okoli.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    WILD_A:
    ZSIS: popravde, moc na tom nezalezi. Prejdem sa teraz mestom po snehu a mam z toho siglespeed tak ako tak :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam