• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    ZSIS: Zkusim na kryse v Jiznich Cechach... tady kopecky jsou :)) V Praze bych zatim nemenil... chapu ze kazdymu sedi neco jinyho, ja bych Plzenskou od Motola, Radlickou z Jinonic nebo Strahovskej kopec ke Švandivu divadlu neutocil (jak jsem avizoval sem hovnař) ... kamosi jezdi po meste 53/13 :))) coz podle me o kolena je, ale kdyz se na to nekdo cejti tak "mladi vpřed!"
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    skid ja uz malokdy, jak clovek zna mesto a provoz, tak proste zpomaluje nohama.
    btw, skidcontest rakouskych mistrovstvi messengeru 2012 jsem taky vyhral :P dostal jsem plaste conti gp4000, a za me na predni kolo luxus ktery si rad od te doby dopravam.

    jsem starej dedek co vzpomina :D
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    nj, je to mensia frajerina, ale lepsie sa to kontroluje :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    STILL_PRIMITIVE: hele ja jsem tehda na ECMC ujel viden-budapest (3 dny) na 46/18, a opravdu bych nemenil. kopce jdou, rozjizdeni jde rychle, a udrzovat tempo neni problem kdyz ma clovek natrenovanou kadenci nechci se vytahovat (chci), ale na ECMC 2010 jsem byl mezi posledními 16ti na goldsprint, WCMC 2011 (varsava) top 8.
    i profici jezdi na vyssi kadenci v lehkem prevodu, nez si nicit kolena na tezkym. my 2 cents.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: ja som bol asi dost lavy, pretoze som vzdy chcel mat pedale v spravnej polohe a to mi hlavne pri nizkych rychlostiach relativne vela pridavalo na brzdnej drahe (typicky sa brzdi na velmi kratkych vzdialenostiach) Paradoxne 25-30km/h bolo lepsie, kedze lepsia kadencia a rychly skid vyriesil vacsinu problemov.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SN0WCRASH: ideálně bez smykování, pláště drahý :) když má člověk čas, tak to jde snad z každý rychlosti ubrzdit "jen nohama". A krizový situace prostě smyk no...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ako riesite inak brzdenie pod 20km/h? Hlavne ti, co jazdite brakeless..
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: 46/17 kvoli skid patch poctu :) Ale uz nejazdim, pri nizkych rychlostiach v hustej mestskej premavke som mal vzdy najdlhsiu brzdnu drahu. A prednu brzdu som nechcel :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Urcite bych mensi prevodnik nez 46 nekupoval, i ta 46 je extrem podle protoze nemas moc jak ztezovat prevod, myslim ze umera prevodnik/pastorek je jeden zub na prevodniku je jako tri vzadu... (nebo dva). Kazdopadne 48 je nejlip sehnatelnej a 48/15 uz fakt svisti kdyz se dostanes k Treboni nebo na Moravu, nebo na Trebesin :))) zaroven vetsi pastorek nez 18 bych esteticky nesnesl 🤷‍♂️
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    46/18, festka, viden. uz asi 10let, nemenil bych.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    TOMMY_: tak jasný, ale do Prahy bych těžší převod fakt nechtěl. Na tomhle tam mám nalítáno tak 15-20k a radši "spin to win" a ne "suffer and die" :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KCHARI: Na fixce utahnes vzdycky vic nez na normalnim kole. Navic ten stroj je lehci.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Když vidím ty převody, tak si přijdu jako slušný bláto oproti vám :) 49/19 silnice a 30/20 mtb
    DEB
    DEB --- ---
    AAHHWISEGUY: 46/16 uplne s prehledem, ale jsem mala a hubena holka a mam mqly a lehky kolo :)))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AAHHWISEGUY: zkousel jsem 46/15,16 ted mam taky 48/17 ale sem tlustej a ted skoro nejezdim, ale da se to uplne v poho, jezdil jsem denne nahoru na letnou.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    AAHHWISEGUY: Jezdim 48/17, vyjedu Strahov celkem v klidu a sem dost hovnař... po rovince se da v klidu jet na Zbraslav a zpatky... i skid patch vychazi pomerne ok.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jakou kombinaci prevodniku a pastorku byste doporucili na provozovani singla v praze?
    mam ted na kole 11sp shimano a sotva prehazuju, takze nakonec tu vahu prehazovacek a kazety jenom zbytecne vozim s sebou...
    C00BA
    C00BA --- ---
    SN0WCRASH: Tady je myslim video jak to delal:
    FIXED GEAR BIKE MADE OUT OF RECYCLED SKATEBOARDS!
    https://youtu.be/JiAL942GSlU
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: toho epoxy tam tolik byt nemusi, skateboardy se bezne delaji z ruzne barevnych/(barvenych?) vrstev dreva, imho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam